01.07.2011

У пошуках знань

Про тенденції попиту на ринку загальноосвітніх послуг розповідає Віра Василівна Чуб, національний координатор мережі Helen Doron Early Englishв Україні

На Вашу думку, чи готові сьогодні батьки інвестувати в освіту своїх дітей?
Не можна не погодитися з тим, що англійську мову дитина може вивчати і в звичайній загальноосвітній школі. Проте, тут потрібно поставити питання про якість. Всі ми знаємо, на якому рівні часто викладається англійська у звичайних школах. З кожним днем ​​кількість пропозицій з боку різних центрів раннього розвитку дитини зростає, все більше дітей займаються в них. Батьки бачать самі, чують від своїх знайомих, що це добре, що це - якісно, ​​і їх лояльність підвищується, тоді вони вже готові вкладати гроші, адже розуміють, що отримають відповідний рівень знань.

Віра Василівна Чуб, національний координатор Helen Doron в Україні

Як Ви оцінюєте попит на навчання англійській мові зараз?
Останнім часом ми спостерігаємо тенденції до його активного зростання. У наших центрах по всій країні вже навчається більше 3 тисяч дітей, і ця цифра постійно збільшується. Що дуже важливо, ми бачимо попит на ці послуги і в зовсім невеликих містах. Так, наприклад, показовим у нас є центр англійської Helen Doron Early English в місті Южному - його населення всього лише 25 тисяч чоловік. Також зараз ми підписали договір і готуємо до запуску центр в Білгород-Дністровському, там проживає близько 60 тисяч населення.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank