01.07.2011

АВТОПАПА навчатиме батьків

Разом із знімальною групою "Сніданку з 1+1" компанія готує телевізійний проект про дитячі автокрісла

Мережа спеціалізованих магазинів з продажу дитячих автокрісел та аксесуарів для безпеки та комфорту дитини в автомобілі "АВТОПАПА" активно розширюється на умовах франчайзингу. За останні кілька місяців мережа значно розрослася на Заході. Було відкрито п'ять точок в Хмельницьку, дві точки в Тернополі та відділення у Вінниці та Чернівцях. Почав працювати мобільний шоурум у Харкові.

АвтоПапа, крісла для дітей, магазин, 1 +1, франчайзинг, франшиза

У ТМ "Автопапа" вже 13 відділень по всій Україні

"Дитячі автокрісла – це специфічний товар, до наявності якого потрібно звикнути. Тому зараз ми досить серйозно працюємо над розвитком бренду та розширенням знань батьків-автомобілістів. - стверджує Світлана Кучер, директор з маркетингу компанії "Автопапа".- Разом із "Сніданком з 1+1" ми знімаємо телевізійний проект про те, як правильно використовувати дитячі автокрісла та готуємо ексклюзивний матеріал про виробництво дитячих автокрісел і їхню перевірку в незалежній тестовій лабораторії в Німеччині. Ми не лише розвиваємо та популяризуємо наш бренд, але й намагаємось створити в Україні культуру використання дитячих автокрісел, так, як це є у Європі та у всьому світі."

Зараз мережа магазинів автокрісел ТМ "АВТОПАПА" налічує тринадцять точок, дванадцять з яких функціонують на умовах франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
АВТОПАПА навчатиме батьків

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank