27.06.2011

Best Western International приєднуватиме українські готелі

Укладено договір з компанією, яка сприятиме отриманню ліцензій американського бренду українськими готелями

У червні 2011 року девелоперська компанія ArtBuild Hotel Group (ABHG, України) уклала договір з Best Western International, Inc. (США). Компанія ABHG стала офіційним представником брендів Best Western, Best Western Plus і Best Western Premier (категорії 3, 4 і 4+/5 зірок), а також партнером з девелопменту і консалтингу готелів мережі в Україні. На сьогоднішній день це одна з найбільших світових готельних мереж, яка об'єднує понад 4000 готелів в 90 країнах світу. На початку поточного року до міжнародної мережі приєдналася перший український готель в Севастополі. У планах також Київ, Харків, Ялта, Одеса, Мукачево та Львів.

Best Western hotel, франчайзинг, франшиза

Best Western International об’єднує понад 4000 готелів в 90 країнах світу

Згідно з укладеною між двома компаніями договором, ABHG проводитиме аналіз всіх проектів-претендентів на отримання ліцензії від Best Western, супроводжувати переговорний процес, надавати необхідні консультації в процесі реалізації проектів, а також контролювати відповідність реалізованих об'єктів вимогам готельної мережі. Крім цього, компанія буде розвивати власні готелі під брендом Best Western, а також надавати послуги fee-девелопмента для замовників готельних проектів.

Мережа Best Western розвивається за унікальною маркетинговою стратегією. Отримати ліцензію і приєднатися до мережі може будь-який готель, і навіть мережа готелів, що відповідає стандартам і вимогам Best Western. При цьому власник ліцензії зберігає свою незалежність, фінансову і господарську самостійність. Як зазначив Дарон С. Роуз, керуючий партнер ArtBuild Hotel Group, "у порівнянні з багатьма світовими брендами, операторами і франчайзинговими групами, Best Western вигідно відрізняється своїм підходом до формування мережі та співпрацею з кожним готелем. З одного боку, приєднання до мережі вимагає від кожного учасника відповідності високим стандартам гостинності, з іншого - залишає за власниками готелів можливість самостійного управління бізнесом. На нашу думку, цей підхід ідеально відповідає очікуванням і вподобанням власників готельної нерухомості в Україні. Ми пишаємося тим, що стали офіційним представником Best Western в Україні і очікуємо приєднання інших готелів і девелоперів до настільки сильного й унікальному бренду".

Best Western International (США) - найбільша Світова Готельні Сім'я, що надає підтримку з бронювання, операційної діяльності та маркетингу для 4000 готелів на 309 000 номерів в 90 країнах світу. Компанія об'єднує готелі під трьома брендами: Best Western, Best Western Plus і Best Western Premier (категорії 3, 4 і 4 +/ 5 зірок).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Best Western International приєднуватиме українські готелі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank