29.06.2011

Welfare – незабаром 18

У Києві та Дніпропетровську очікується відкриття ще двох магазинів мережі

Компанія Welfare розширює власну мережу. Нещодавно відкрилися два нових магазини цього бренду. Перший з них розташувався в ТЦ "Муссон" м. Севастополя, інший – в ТЦ City Mall, що в Запоріжжі. Найближчим часом компанія планує відкрити ще кілька відділень мережі в столиці та поза її межами. Так, вже незабаром відкриється два нових магазини в Києві та Дніпропетровську.

Welfare, франчайзинг, франшиза, магазин взуття

Власні магазини компанія відкриває в містах мільйонниках, на умовах франчайзингу співпрацює з підприємцями в містах від 100 тис. жителів

"Зараз ми ведемо переговори про співпрацю на умовах франчайзингу. Деякі з них – уже навіть на стадії завершення. Але, важливішим завданням, яке ми ставимо перед собою тепер, є вдосконалення вже існуючих магазинів. Модернізація та розвиток мережі робить нас впізнаваними для клієнтів та цікавими для потенційних франчайзі. Це сприяє розвитку успішної франчайзингової мережі", - стверджує менеджер по розвитку та навчанню персоналу компанії Олександр Спека.

Компанія Welfare вже більше дев'яти років працює на українському ринку взуттєвої промисловості. З 2004 року розпочалося виробництво аксесуарів та супутніх товарів, і в продаж надійшли сумки, ремені та гаманці. Кожного сезону бренд пропонує своїм покупцям нову колекцію, яка налічує 800 моделей.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Welfare – незабаром 18

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank