Середа
29.06.2011
У Києві та Дніпропетровську очікується відкриття ще двох магазинів мережі
 

Компанія Welfare розширює власну мережу. Нещодавно відкрилися два нових магазини цього бренду. Перший з них розташувався в ТЦ "Муссон" м. Севастополя, інший – в ТЦ City Mall, що в Запоріжжі. Найближчим часом компанія планує відкрити ще кілька відділень мережі в столиці та поза її межами. Так, вже незабаром відкриється два нових магазини в Києві та Дніпропетровську.

"Зараз ми ведемо переговори про співпрацю на умовах франчайзингу. Деякі з них – уже навіть на стадії завершення. Але, важливішим завданням, яке ми ставимо перед собою тепер, є вдосконалення вже існуючих магазинів. Модернізація та розвиток мережі робить нас впізнаваними для клієнтів та цікавими для потенційних франчайзі. Це сприяє розвитку успішної франчайзингової мережі", - стверджує менеджер по розвитку та навчанню персоналу компанії Олександр Спека.

Компанія Welfare вже більше дев'яти років працює на українському ринку взуттєвої промисловості. З 2004 року розпочалося виробництво аксесуарів та супутніх товарів, і в продаж надійшли сумки, ремені та гаманці. Кожного сезону бренд пропонує своїм покупцям нову колекцію, яка налічує 800 моделей.