Helen Doron: мастер-франчайзинг на Заході

Четвер
23.06.2011
У всесвітньо відомої мережі - вже четвертий майстер-франчайзі в Україні
 

Розширення всесвітньо відомої мережі шкіл з вивчення англійської мови Helen Doron Early English набирає все більших темпів на території України. Зараз в нашій державі функціонує вже 26 таких шкіл: 16 – в столиці, решта – в містах та містечках з населенням більше 50 тисяч. Незабаром відкриється нова школа в невеличкому містечку Одеської області - Білгород-Дністровському. Очікується активний розвиток мережі в західному регіоні, де тепер працює новий мастер-франчайзі компанії.

Оскільки концепцію засвоєння іноземної мови Helen Doron використовують у 32 країнах світу, відбувається постійна взаємодія та обмін досвідом між мастер-франчайзі цих країн. Так, цього року відбулися дві конференції, присвячені мастер-франчайзингу в Helen Doron: міжнародна конференція в Ізраїлі та конференція російських, естонських та українських навчальних закладів в Санкт-Петербурзі. Українські мастер-франчайзі відвідали обидва заходи.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано