24.06.2011

COFFEE LIFE – тепер на умовах франчайзингу

Мережа кав’ярень COFFEE LIFE, яка налічує вже 31 заклад, починає розвиток по франчайзингу

COFFEE LIFE – це всеукраїнська мережа кав'ярень компанії ООО "Кофе-тайм", яка з 2007 року розвивається на вітчизняному ринку. Сьогодні під ТМ "COFFEE LIFE" працює 31 заклад у таких містах, як Київ, Харків, Дніпропетровськ та Запоріжжя.

Мережа об’єднує 31 кав’ярню у чотирьох містах країни

Зараз COFFEE LIFE пропонує співпрацю на умовах франчайзингу. Франчайзингові точки мережі компанія планує відкривати в регіонах та містах України, в яких ще не представлені заклади. Проект, запропонований COFFEE LIFE, повинен окупитися франчайзі в середньому за 22 місяці. В свою чергу, компанія пропонує підтримку своїх партнерів, починаючи з вибору розташування приміщення, навчання персоналу в своєму навчальному закладі та стажування в кав’ярнях компанії, консультації з розвитку закладу на території тощо.

"Зараз компанією ведуться переговори щодо відкриття перших франчайзингових точок ТМ "COFFEE LIFE". Деякі з них вже знаходяться на фінішній стадії, інші – ще тільки в процесі", - розповідає спеціаліст з франчайзингу COFFEE LIFE Олександр Ісаков.

Окрім розвитку мережі на умовах франчайзингу, протягом 2011-2012 років компанія планує збільшити кількість власних точок. COFFEE LIFE збирається відкрити власні заклади в Донецьку та Одесі, а також поповнити їх кількість в тих містах, де мережа вже представлена.

Незабаром очікується відкриття кількох нових власних точок COFFEE LIFE. Так, через кілька тижнів компанія планує відкрити новий заклад на Майдані Незалежності у Києві.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank