24.06.2011

COFFEE LIFE – тепер на умовах франчайзингу

Мережа кав’ярень COFFEE LIFE, яка налічує вже 31 заклад, починає розвиток по франчайзингу

COFFEE LIFE – це всеукраїнська мережа кав'ярень компанії ООО "Кофе-тайм", яка з 2007 року розвивається на вітчизняному ринку. Сьогодні під ТМ "COFFEE LIFE" працює 31 заклад у таких містах, як Київ, Харків, Дніпропетровськ та Запоріжжя.

Мережа об’єднує 31 кав’ярню у чотирьох містах країни

Зараз COFFEE LIFE пропонує співпрацю на умовах франчайзингу. Франчайзингові точки мережі компанія планує відкривати в регіонах та містах України, в яких ще не представлені заклади. Проект, запропонований COFFEE LIFE, повинен окупитися франчайзі в середньому за 22 місяці. В свою чергу, компанія пропонує підтримку своїх партнерів, починаючи з вибору розташування приміщення, навчання персоналу в своєму навчальному закладі та стажування в кав’ярнях компанії, консультації з розвитку закладу на території тощо.

"Зараз компанією ведуться переговори щодо відкриття перших франчайзингових точок ТМ "COFFEE LIFE". Деякі з них вже знаходяться на фінішній стадії, інші – ще тільки в процесі", - розповідає спеціаліст з франчайзингу COFFEE LIFE Олександр Ісаков.

Окрім розвитку мережі на умовах франчайзингу, протягом 2011-2012 років компанія планує збільшити кількість власних точок. COFFEE LIFE збирається відкрити власні заклади в Донецьку та Одесі, а також поповнити їх кількість в тих містах, де мережа вже представлена.

Незабаром очікується відкриття кількох нових власних точок COFFEE LIFE. Так, через кілька тижнів компанія планує відкрити новий заклад на Майдані Незалежності у Києві.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
COFFEE LIFE – тепер на умовах франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank