21.06.2011

Ломбард "Сокол" – у будь-якому місті

Компанія відкриває ломбарди тільки після детального вивчення міста

Свою діяльність компанія "Ломбард "Сокол" розпочала в 2008 році, а відділення, створені на умовах франчайзингу, з'явилися вже в 2010. Сьогодні – це всеукраїнська мережа ломбардів, що налічує понад 30 таких установ на території Київської, Житомирської, Полтавської, Донецької, Хмельницької, Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської, Рівненської, Львівської, Запорізької, Харківської, Одеської областей та АР Крим.

 Ломбард СОКОЛ, франчайзинг, франшиза

Необхідна сума інвестицій для відкриття відділення - 80 тис. грн

Компанія керується не тільки кількістю населення, коли відкриває нові відділення. А тому новий ломбард може з'явитися у будь-якому місті України.

"Не було такого, щоб ми надали перевагу тому чи іншому місту з огляду на кількість населення. Адже наявність великої кількості населення не обов'язково гарантує швидкий успіх ломбардного бізнесу, – розповіла порталу Franchising.ua директор з розвитку мережі ломбардів "Сокол" Оксана Ніколенко. - Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного. Ломбарди відкриваються там, де вигідно нашому партнерові. Якщо він вперше займається цією справою, ми проводимо моніторинг міста, повністю його вивчаємо, а потім, на підставі результатів дослідження, рекомендуємо йому, наскільки вигідно відкривати ломбард саме тут, радимо йому найбільш оптимальну форму співпраці на даний момент. Ми зацікавлені в тому, щоб клієнт працював та розвивався, адже це – головне правило нашої компанії. Тому ми не впускаємо наших партнерів у "вільне плавання", мовляв: "зареєструвався – йди працюй", - а постійно підтримуємо та консультуємо кожного".

Компанія "Ломбард "Сокол" продовжує розширюватися. Кожного місяця мережа поповнюється, як новими партнерськими відділенями, так і партнерськими відділенями, які вже існують та розвивають свою власну мережу. "Партнери задоволені нашою співпрацею, і з часом відкривають наступні відділення в рамках нашої мережі", - стверджує Оксана Ніколенко.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank