TUI забезпечить комфорт футбольним вболівальникам

Понеділок
20.06.2011
TUI Ukraine – тепер офіційний туроператор ФК “Шахтар" та "Євро-2012"
 

TUI Ukraine став офіційним туроператором ФК "Шахтар". Компанія взяла на себе організацію відправки вболівальників на виїзні матчі футбольної команди. А взимку та навесні вже були організовані офіційні чартери "Шахтаря" в Рим та Барселону.

В рамках підготовки до Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році TUI Ukraine стала офіційним партнером - агенцією з розміщення вболівальників та цільових груп UEFA. Щоб реалізувати даний проект, компанія активно співпрацює з багатьма українськими готелями, призначеними для прийому іноземних гостей.

На сьогоднішній день мережа "TUI спільно з "Галопом по Європах" налічує вже 72 відділення. Наступного місяця ще шість агенцій відкриються в Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі та Сімферополі. А до кінця цього року компанія планує збільшити кількість відділень мережі до 85.

Крім розширення мережі "TUI спільно з "Галопом по Європах" активно займається налагодженням співпраці з клієнтами та розширенням їхніх можливостей. Влітку цього року компанією була запущена рекламна кампанія "TUI – ваш експерт з відпочинку", в рамках якої проводяться тематичні тижні та акції, а також – запущена програма лояльності для постійних клієнтів TUI Friends.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?