20.06.2011

TUI забезпечить комфорт футбольним вболівальникам

TUI Ukraine – тепер офіційний туроператор ФК “Шахтар" та "Євро-2012"

TUI Ukraine став офіційним туроператором ФК "Шахтар". Компанія взяла на себе організацію відправки вболівальників на виїзні матчі футбольної команди. А взимку та навесні вже були організовані офіційні чартери "Шахтаря" в Рим та Барселону.

TUI, дівчата, напис з пелюсток тронд, кабінет туристичної агенції

Мережа "TUI спільно з "Галопом по Європах" налічує вже 72 відділення

В рамках підготовки до Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році TUI Ukraine стала офіційним партнером - агенцією з розміщення вболівальників та цільових груп UEFA. Щоб реалізувати даний проект, компанія активно співпрацює з багатьма українськими готелями, призначеними для прийому іноземних гостей.

На сьогоднішній день мережа "TUI спільно з "Галопом по Європах" налічує вже 72 відділення. Наступного місяця ще шість агенцій відкриються в Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі та Сімферополі. А до кінця цього року компанія планує збільшити кількість відділень мережі до 85.

Крім розширення мережі "TUI спільно з "Галопом по Європах" активно займається налагодженням співпраці з клієнтами та розширенням їхніх можливостей. Влітку цього року компанією була запущена рекламна кампанія "TUI – ваш експерт з відпочинку", в рамках якої проводяться тематичні тижні та акції, а також – запущена програма лояльності для постійних клієнтів TUI Friends.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
TUI забезпечить комфорт футбольним вболівальникам

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank