17.06.2011

SNACK house пропонує отримати франшизу швидко

Щоб розпочати бізнес зі SNACK house потрібно лише два тижні

SNACK house - нова компанія на українському ринку швидкого харчування. В 2011 році в Києві відкрилися перші дві точки SNACK house у форматі стріт-фуду. Одна з них розташована на Майдані Незалежності, інша – на "Володимирському ринку". Найближчим часом компанія планує відкрити відділення формату кафе.

Точка стріт-фуду

Асортимент SNACK house становлять донер з телятиною і овочами, турецькі млинці "гезлеме", донери, кефте, кисломолочний напій "Айран" та багато іншого

SNACK house пропонує швидке харчування європейської якості. На власній фермі за Києвом компанія вирощує телят бельгійської породи "Міссурі". В меню SNACK house - донер з телятиною та овочами. За допомогою якісної харчової пропозиції компанія планує змінити негативне ставлення до шаурми, що сформувалося серед українських споживачів. Крім того, процес приготування продукції відбувається у форматі "open kitchen" (відкрита кухня), а отже – формує довірливе ставлення клієнтів.

Незважаючи на те, що SNACK house з'явився на українському ринку нещодавно, компанія вже може запропонувати потенційним франчайзі якісний стартовий пакет та оформлення всіх необхідних на документів на бізнес протягом двох тижнів. Крім того, за підрахунками SNACK house, вкладені в проект інвестиції окупляться франчайзі за період від 1,6 до 5,6 місяця.

В перспективі SNACK house планує повністю передати управління ціновою політикою в руки франчайзі. "Ми будемо йти до того, щоб підприємець, котрий купив у нас франшизу, сам встановлював ціни на продукцію, попередньо проконсультувавшись з нами. Адже цінова політика цілком залежить від місця розташування тієї чи іншої точки", - розповідає комерційний директор компанії SNACK house Альберт Ованесов.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
SNACK house пропонує отримати франшизу швидко

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank