16.06.2011

Wendy’s вийшов на російський ринок

Третя в світі за популярністю мережа швидкого харчування розпочала свою діяльність у Росії

Четвертого червня цього року в ТЦ "Ашан-Капітолій", що знаходиться в південно-західній частині російської столиці, відкрився перший ресторан швидкого харчування марки Wendy's. Власником мастер-франшизи цієї фірми в Росії стала компанія Wenrus Restaurant Group Limited, що входить до групи Food Service Capital (FSC) Михайла Зельмана та Іскандера Махмудова.

Мережа Wendy’s налічує більше 6 тисяч закладів у світі, більшість закладів є франчайзинговими

Відкриття ресторану супроводжувалося масштабною рекламною кампанією, а сума інвестицій, вкладених в нього, перевищує 450 тисяч доларів. В меню московського Wendy's – традиційні сендвічі, бургери, салати, страви із картоплі та різноманітні напої. Ресторан по кишені середньостатистичному москвичу: середня вартість одного чеку становитиме 8-9 доларів.

У планах Wenrus Restaurant Group Limited – розширення мережі до 180 ресторанів на території Росії. Вже 24 червня в Москві відкриється ще один ресторан Wendy's. А до кінця 2012 року компанія планує зайнятися субфранчайзингом та налагодити співпрацю у регіонах.

На сьогоднішній день Wendy's/Arbу's International – третя в світі мережа закладів швидкого харчування. Популярністю вона поступається лише McDonald's та Burger King. За сорокарічну історію існування компанія відкрила свої заклади в 22 країнах світу. Це – 6 тисяч точок Wendy's та 3,7 тисяч кафе Arbу's. Щодня їх відвідують майже 3 мільйони клієнтів. Більшість закладів марки відкрито на умовах франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Wendy’s вийшов на російський ринок

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank