16.06.2011

Wendy’s вийшов на російський ринок

Третя в світі за популярністю мережа швидкого харчування розпочала свою діяльність у Росії

Четвертого червня цього року в ТЦ "Ашан-Капітолій", що знаходиться в південно-західній частині російської столиці, відкрився перший ресторан швидкого харчування марки Wendy's. Власником мастер-франшизи цієї фірми в Росії стала компанія Wenrus Restaurant Group Limited, що входить до групи Food Service Capital (FSC) Михайла Зельмана та Іскандера Махмудова.

Мережа Wendy’s налічує більше 6 тисяч закладів у світі, більшість закладів є франчайзинговими

Відкриття ресторану супроводжувалося масштабною рекламною кампанією, а сума інвестицій, вкладених в нього, перевищує 450 тисяч доларів. В меню московського Wendy's – традиційні сендвічі, бургери, салати, страви із картоплі та різноманітні напої. Ресторан по кишені середньостатистичному москвичу: середня вартість одного чеку становитиме 8-9 доларів.

У планах Wenrus Restaurant Group Limited – розширення мережі до 180 ресторанів на території Росії. Вже 24 червня в Москві відкриється ще один ресторан Wendy's. А до кінця 2012 року компанія планує зайнятися субфранчайзингом та налагодити співпрацю у регіонах.

На сьогоднішній день Wendy's/Arbу's International – третя в світі мережа закладів швидкого харчування. Популярністю вона поступається лише McDonald's та Burger King. За сорокарічну історію існування компанія відкрила свої заклади в 22 країнах світу. Це – 6 тисяч точок Wendy's та 3,7 тисяч кафе Arbу's. Щодня їх відвідують майже 3 мільйони клієнтів. Більшість закладів марки відкрито на умовах франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank