14.06.2011

Перекресток восьмий в Україні

Одна з найбільших російських мереж продуктових магазинів X5 Retail Group відкрила в Україні новий супермаркет

Компанія "Ікс 5 Рітейл Груп України", що розвиває мережу продуктових магазинів "Перекресток" в Україні, відкрило сьогодні новий магазин у Києві. Тепер українська мережа "Перекресток" об'єднує 8 торговельних точок, розташованих у столиці (5 магазинів) і Київській області (по одному в Броварах та Вишгороді).

У Росії мережа "Перекресток" розвивається по франчайзингу і налічує більше 50 франчайзингових точок

Як повідомив директор департаменту маркетингу компанії Сергій Янчук, новий торговельний об'єкт розмістився за адресою: Р. Окіпної, 8б (Дніпровський район). Площа торговельного залу магазину становить 450 кв.м. В асортименті близько 5000 найменувань, представлені товари категорій FRESH, FOOD, NON-FOOD. У магазині діє програма лояльності "Клуб Перекресток Україна".

Закрите акціонерне товариство "Ікс 5 Рітейл Груп Україна" (Київ) є управляючою компанією мережі продуктових магазинів "Перекресток" в Україні. Компанія входить у найбільшу в Росії за обсягами продажів групи компаній X5 Retail Group (Москва, Росія). Власна мережа компанії включає в себе 1392 магазину "Пятерочка" формату "м'який дискаунтер", 301 супермаркетів "Перекресток" і 71 гіпермаркетів "Карусель". Також по франчайзингу на території РФ працює 618 магазинів "Пятерочка" і більше 50 магазинів "Перекресток-Експрес".

За матеріалами RetailStudio.org

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank