Перекресток восьмий в Україні

Вівторок
14.06.2011
Одна з найбільших російських мереж продуктових магазинів X5 Retail Group відкрила в Україні новий супермаркет
 

Компанія "Ікс 5 Рітейл Груп України", що розвиває мережу продуктових магазинів "Перекресток" в Україні, відкрило сьогодні новий магазин у Києві. Тепер українська мережа "Перекресток" об'єднує 8 торговельних точок, розташованих у столиці (5 магазинів) і Київській області (по одному в Броварах та Вишгороді).

Як повідомив директор департаменту маркетингу компанії Сергій Янчук, новий торговельний об'єкт розмістився за адресою: Р. Окіпної, 8б (Дніпровський район). Площа торговельного залу магазину становить 450 кв.м. В асортименті близько 5000 найменувань, представлені товари категорій FRESH, FOOD, NON-FOOD. У магазині діє програма лояльності "Клуб Перекресток Україна".

Закрите акціонерне товариство "Ікс 5 Рітейл Груп Україна" (Київ) є управляючою компанією мережі продуктових магазинів "Перекресток" в Україні. Компанія входить у найбільшу в Росії за обсягами продажів групи компаній X5 Retail Group (Москва, Росія). Власна мережа компанії включає в себе 1392 магазину "Пятерочка" формату "м'який дискаунтер", 301 супермаркетів "Перекресток" і 71 гіпермаркетів "Карусель". Також по франчайзингу на території РФ працює 618 магазинів "Пятерочка" і більше 50 магазинів "Перекресток-Експрес".

За матеріалами RetailStudio.org

найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію