10.06.2011

16 весняних "Ломбардів Комод"

Навесні нові франчайзингові ломбарди "Комод" реєструвалися у середньому раз на тиждень

За минулі три весняні місяці франчайзингова мережа "Ломбардів "Комод" поповнилася 16-ма новими ломбардами. За словами Валентини Чаплигіної нове відділення реєструвалося в середньому раз на тиждень. Нові ломбарди почали роботу в містах: Бережани, Генічеськ, Ізмаїл, Київ, Одеса, Вінниця, Донецьк, Макіївка, Стрижавка, Дніпродзержинськ, Краматорськ, Бориспіль, Прилуки, Калинівка.

Фото пункту системи Ломбард «КОМОД» Фото Ломбард «КОМОД»

Ломбард розташовується на багатолюдних вулицях, ринках, вокзалах, жвавих автострадах, перший ряд будинків. У невеликому місті ломбард рекомендується відкривати в центрі, в мегаполісах же можна розпочинати бізнес і в спальних районах

Зараз на території країни працює 59 точок, 4 з яких власні, а 55 - відкриті по франчайзингу. Близько 20% всіх франчайзингових ломбардів працює в невеликих містах. "Насправді кілька з них нас взагалі дивують своїми досить масштабними оборотами, за відносно невеликий проміжок часу, - розповідає Валентина Чаплигіна. - Ми задоволені показниками. Коли у керівників підрозділів справи йдуть добре - це так само запорука і нашого подальшого процвітання. Причому, не всі власники останніх відкрившихся точок є новачками. 4 ломбарди з останніх 16 відкриті франчайзі, з якими ми вже співпрацюємо на даному етапі і всі вони мають по кілька своїх підрозділів".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank