10.06.2011

16 весняних "Ломбардів Комод"

Навесні нові франчайзингові ломбарди "Комод" реєструвалися у середньому раз на тиждень

За минулі три весняні місяці франчайзингова мережа "Ломбардів "Комод" поповнилася 16-ма новими ломбардами. За словами Валентини Чаплигіної нове відділення реєструвалося в середньому раз на тиждень. Нові ломбарди почали роботу в містах: Бережани, Генічеськ, Ізмаїл, Київ, Одеса, Вінниця, Донецьк, Макіївка, Стрижавка, Дніпродзержинськ, Краматорськ, Бориспіль, Прилуки, Калинівка.

Фото пункту системи Ломбард «КОМОД» Фото Ломбард «КОМОД»

Ломбард розташовується на багатолюдних вулицях, ринках, вокзалах, жвавих автострадах, перший ряд будинків. У невеликому місті ломбард рекомендується відкривати в центрі, в мегаполісах же можна розпочинати бізнес і в спальних районах

Зараз на території країни працює 59 точок, 4 з яких власні, а 55 - відкриті по франчайзингу. Близько 20% всіх франчайзингових ломбардів працює в невеликих містах. "Насправді кілька з них нас взагалі дивують своїми досить масштабними оборотами, за відносно невеликий проміжок часу, - розповідає Валентина Чаплигіна. - Ми задоволені показниками. Коли у керівників підрозділів справи йдуть добре - це так само запорука і нашого подальшого процвітання. Причому, не всі власники останніх відкрившихся точок є новачками. 4 ломбарди з останніх 16 відкриті франчайзі, з якими ми вже співпрацюємо на даному етапі і всі вони мають по кілька своїх підрозділів".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
16 весняних Ломбардів Комод

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank