06.06.2011

Кюртош калач надає нові можливості

Тепер партнери Кюртош калач працюють не лише з сухою сумішшю, а й із замороженими напівфабрикатами

"Кюртош калач" надає нові можливості для роботи для своїх партнерів. Тепер Кюртош калачі можна готувати не лише з сухої суміші, як це було раніше, а й допікати заморожені напівфабрикати в спеціальній печі. "Відкрити точку з напівфабрикатами набагато легше, ніж працювати, використовуючи суху суміш, - розповідає Олександр Сігаєв, представник компанії. - Для доведення напівфабрикатів до готовності потрібно набагато менше обладнання, отже інвестиції для запуску бізнесу також зменшуються".

Фото пункту системи Кюртош калач

Кюртош калач - хлібобулочний виріб, що поширений у багатьох країнах Європи під різними назвами. Раніше Кюртош калач випікався на вугіллі на фестивалях, ярмарках і різних заходах під відкритим небом

"Кюртош калач" продовжує активно розвивати свою мережу на території нашої країни і не тільки. В Україні працює вже понад 50 точок, спробувати ласощі можна в Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Хмельницькому та багатьох інших містах, у Бердянську, у Криму - компанія намагається відкрити точки на всіх морських курортах країни. "Ми вийшли вже навіть за межі України - нещодавно у нас відкрилися представництва в Молдові і Майамі, вже досить давно працюють партнери в Росії, Італії, Польщі, Ізраїлі", - розповідає Олександр Сігаєва.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank