06.06.2011

Кюртош калач надає нові можливості

Тепер партнери Кюртош калач працюють не лише з сухою сумішшю, а й із замороженими напівфабрикатами

"Кюртош калач" надає нові можливості для роботи для своїх партнерів. Тепер Кюртош калачі можна готувати не лише з сухої суміші, як це було раніше, а й допікати заморожені напівфабрикати в спеціальній печі. "Відкрити точку з напівфабрикатами набагато легше, ніж працювати, використовуючи суху суміш, - розповідає Олександр Сігаєв, представник компанії. - Для доведення напівфабрикатів до готовності потрібно набагато менше обладнання, отже інвестиції для запуску бізнесу також зменшуються".

Фото пункту системи Кюртош калач

Кюртош калач - хлібобулочний виріб, що поширений у багатьох країнах Європи під різними назвами. Раніше Кюртош калач випікався на вугіллі на фестивалях, ярмарках і різних заходах під відкритим небом

"Кюртош калач" продовжує активно розвивати свою мережу на території нашої країни і не тільки. В Україні працює вже понад 50 точок, спробувати ласощі можна в Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Хмельницькому та багатьох інших містах, у Бердянську, у Криму - компанія намагається відкрити точки на всіх морських курортах країни. "Ми вийшли вже навіть за межі України - нещодавно у нас відкрилися представництва в Молдові і Майамі, вже досить давно працюють партнери в Росії, Італії, Польщі, Ізраїлі", - розповідає Олександр Сігаєва.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Кюртош калач надає нові можливості

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank