02.06.2011

У FitCurves вже 100 тисяч клієнтів

Мережа FitCurves в Україні і Росії налічує вже 100 клубів, їх відвідує більше 100 тисяч жінок

Одна з найбільших франчайзингових мереж фітнес-клубів у світі - FitCurves - стала найбільшою мережею і в Україні. Зараз на території нашої країни працює 93 точки. Крім того, у минулому році в жовтні FitCurves почала роботу в Росії, клуби відразу відкрилися в трьох містах - Казань, Нижній Новгород, Челябінськ. Зараз там налічується 7 клубів, вже цієї осені відкриються ще 30.

Дівчата, котрі займаються фітнесом

FitCurves - це фітнес і програма управління вагою, створена спеціально для жінок

"Більше 100 тисяч жінок України та Росії стали членами наших клубів і більше 34 тисяч щотижня відвідують тренування і набувають звички вести здоровий спосіб життя, - розповідає майстер-франчайзі FitCurves в Україні та Росії Світлана Співакова. - Тільки за минулий рік до нас приєдналося понад 30 000 жінок".

Клієнти мають можливість відвідувати тренування в 35 містах України та 7 містах Росії. Причому в нашій країні це як центральні міста, так і районні, як Кам'янець-Подільський, Сєвєродонецьк, Макіївка, Слов'янськ, Бровари, Бориспіль, Краматорськ, Бердянськ та ін.

Восени цього року нові клуби будуть відкриті в Сімферополі, Чернігові, Кривому Розі, Кіровограді, Херсоні, Луцьку, Рівному - містах, де до цього мережа представлена ​​не була. У Росії FitCurves почне роботу ще в 15 містах. Всього до кінця року заплановано близько 70 відкриттів: 30 клубів в Україні, 35 у Росії, а також перші клуби в Білорусії.

"Гарним показником розвитку мережі для нас є те, що наші власники франшизи, повернувши в короткі терміни всі інвестиції, відкривають наступні клуби. - розповідає Світлана Співакова. - Таким чином багато з них вже володіють від двох до чотирьох клубів, плануючи свій подальший розвиток у Росії і Білорусії. Не можу не підкреслити той факт, що за три роки розвитку мережі FitCurves, жоден клуб не закрився через банкрутство або фінансові труднощі, що є дуже гарним показником стабільної роботи кожного власника та його команди.

Ми побудували сильну команду топ-менеджерів з успішних власників клубів, що дозволяє в короткі терміни готувати до відкриття велика кількість клубів FitCurves, також супроводжувати клуби, що вже працюють, постійно навчати, розвивати і підтримувати власників, менеджерів і фахівців усередині клубів".

Влітку 2011 FitCurves запускає нову програму тренувань, яка буде наповнена максимально емоціями і натхненням, з елементами екзотичних танців і новими видами аеробних і силових навантажень. У компанії впевнені, що це дозволить FitCurves швидко зайняти ще одну вільну нішу на українському і російському просторі фітнес-послуг.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
У FitCurves вже 100 тисяч клієнтів

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank