31.05.2011

VitaoxyV - в українських аптеках

Киснева вода VitaoxyV з початку червня буде представлена у 21 точці мережі аптек "Віталюкс"

"Експерт Консалт Груп", що пропонує партнерство з продажу кисневої води VitaoxyV, з початку місяця розширює співпрацю з мережею аптек "Віталюкс": придбати продукцію можна буде в 21 точці. Крім того, кисневу воду VitaoxyV можна знайти в мережі мінімаркетів "Чумацький шлях", санаторії "Жовтень" у смт. Конча-Заспа, працюють представники і склади в Криму та Одесі. Ведуться також переговори з мережами заправок та іншими супермаркетами.

Як повідомив редакції порталу представник компанії Віталій Пашковський, для партнерства зараз цікаві такі міста як Донецьк і Харків. "Експерт Консалт Груп" націлена на співпрацю з сектором HoReCa, аптеками, фітнес-клубами, салонами краси, супермаркетами.

Киснева вода VitaoxyV представляє собою природно-структуровану питну воду, з джерела Бургштальквелле, що знаходиться на висоті 1000 метрів в природоохоронній зоні Австрійських Альп. Аналізи води, показали, що її якісні характеристики залишаються постійними, вода дуже м'яка, а вміст мінеральних солей - мінімальне. Там же, в Австрії вона насичується киснем і розливається в пляшки. Нова унікальна технологія дозволила збільшити вміст кисню у воді до величини більш ніж 55 мг/л, тоді як природний вміст - від 3 до 6 мг/л.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
VitaoxyV - в українських аптеках

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank