31.05.2011

VitaoxyV - в українських аптеках

Киснева вода VitaoxyV з початку червня буде представлена у 21 точці мережі аптек "Віталюкс"

"Експерт Консалт Груп", що пропонує партнерство з продажу кисневої води VitaoxyV, з початку місяця розширює співпрацю з мережею аптек "Віталюкс": придбати продукцію можна буде в 21 точці. Крім того, кисневу воду VitaoxyV можна знайти в мережі мінімаркетів "Чумацький шлях", санаторії "Жовтень" у смт. Конча-Заспа, працюють представники і склади в Криму та Одесі. Ведуться також переговори з мережами заправок та іншими супермаркетами.

Як повідомив редакції порталу представник компанії Віталій Пашковський, для партнерства зараз цікаві такі міста як Донецьк і Харків. "Експерт Консалт Груп" націлена на співпрацю з сектором HoReCa, аптеками, фітнес-клубами, салонами краси, супермаркетами.

Киснева вода VitaoxyV представляє собою природно-структуровану питну воду, з джерела Бургштальквелле, що знаходиться на висоті 1000 метрів в природоохоронній зоні Австрійських Альп. Аналізи води, показали, що її якісні характеристики залишаються постійними, вода дуже м'яка, а вміст мінеральних солей - мінімальне. Там же, в Австрії вона насичується киснем і розливається в пляшки. Нова унікальна технологія дозволила збільшити вміст кисню у воді до величини більш ніж 55 мг/л, тоді як природний вміст - від 3 до 6 мг/л.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank