30.05.2011

Gap у Києві - вже на початку червня

9 червня у центрі столиці на Хрещатику відбудеться відкриття першого магазину Gap в Україні

Fiba Ritail оголошує про відкриття першого магазину культового міжнародного бренду Gap в Києві, яке відбудеться 9 червня 2011 року. Перший флагманський магазин буде розташований на вулиці Хрещатик, 50.

Gap, магазини модного американського одягу

З моменту відкриття першого магазину у 1969 році Gap відомий стильним одягом в американському стилі на всі випадки сучасного життя

Загальна площа торговельного залу магазину в Києві - 836 квадратних метрів. На 3-х поверхах магазину можна буде придбати одяг для всієї сім'ї всіх колекцій Gap, включаючи Gap, GapKids, babyGap і GapBody. У магазині також буде представлена ​​популярна колекція деніму 1969 Premium Jeans. Діапазон цін стартує від 129 грн за футболки, від 399 грн - шорти, від 449 грн - джинси.

У день відкриття київський Gap готується щедро роздавати подарунки: 9 червня перші 100 покупців гарантовано отримають приємні сюрпризи. Крім того, тільки з 9 по 12 червня буде діяти знижка 15% по карті постійного клієнта Gap Loyalty Card, яку можна буде отримати в магазині при заповненні анкети.

Fiba Retail (Туреччина) володіє франшизою на управління магазинами Gap і Banana Republic в Туреччині, Росії та України. Fiba Retail є частиною великого фінансово-промислового холдингу Fiba Group (Туреччина), який контролює інвестиційний портфель брендів у фінансовому та нефінансовому секторах. У 2007 році в Туреччині Fiba Retail стала ексклюзивним власником франшизи Gap на відкриття магазинів бренду в трьох країнах. В Україні Fiba Retail буде здійснювати операційну діяльність магазинів Gap через ТОВ "ГАП України".

Gap Inc. - Міжнародний ритейлер, який представляє одяг, аксесуари і продукцію з догляду за тілом для жінок, чоловіків, дітей і новонароджених під брендами Gap, Banana Republic, Old Navy, Piperlime і Athleta. За підсумками 2010 фінансового року чистий обсяг продажів компанії склав $ 14.7 млрд. Продукцію Gap Inc. можна придбати в більш ніж 90 країнах світу в 3,1 тис. власних та 175 франчайзингових магазинах, а також через Інтернет.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

2

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank