27.05.2011

Ronald McDonald залишається на службі

... але касирів замінять сенсорними екранами

Активісти міжнародних організацій охорони здоров'я оголосили війну Рональду Макдоналду. Веселий клоун є незмінним символом мережі ресторанів швидкого харчування з 1963 року. Рональда звинувачують у пропаганді нездорової їжі серед дітей. Звернення до компанії, яке спонсорувала громадська група Corporate Accountability International, було опубліковано в якості реклами в цілу сторінку в найбільших газетах Нью-Йорка, Чикаго, Бостона, Сан-Франциско, Міннеаполіса і Балтімора напередодні річних зборів акціонерів McDonald's. У ньому містився заклик про припинення пропаганди нездорової їжі, випуску дитячого набору Happy Meal і використання образу клоуна Рональда.

Рональда Макдональда звинувачують у пропаганді нездорової їжі серед дітей

Однак за те, щоб прибрати знаменитого клоуна, проголосували лише 6% акціонерів. "Рональд Макдональд - посланець марки ресторанів і він - символ доброго. Він не рекламує нездорову їжу для дітей", - заявили вони.

Відповідно до рейтингу агентства Omnicom, Рональд МакДональд входить в список з 2800 найбільш відомих споживачам символів товарних марок. У ньому він займає 2109-е місце. Його впізнають більше 99% споживачів "Макдональдса", і в цьому його сила, зазначає Кріс Андерсон, маркетинговий директор компанії.

Рональд не пішов у відставку - символ найбільшої американської мережі фаст-фудів залишається незмінним. А ось касирам в ресторанах може пощастити менше. У більш, ніж 7 тисячах європейських ресторанах, їх планується замінити сенсорними екранами. За допомогою цих пристроїв клієнт зможе зробити і оплатити замовлення. Стів Істербрук, глава McDonald's в Європі, є ініціатором введення нової системи. Він упевнений, що це дозволить скоротити час обслуговування одного клієнта до 3-4 секунд.

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's об'єднує понад 32 000 точок в 117 країнах світу, більшість закладів McDonald's у світі відкрито на умовах франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank