27.05.2011

Ronald McDonald залишається на службі

... але касирів замінять сенсорними екранами

Активісти міжнародних організацій охорони здоров'я оголосили війну Рональду Макдоналду. Веселий клоун є незмінним символом мережі ресторанів швидкого харчування з 1963 року. Рональда звинувачують у пропаганді нездорової їжі серед дітей. Звернення до компанії, яке спонсорувала громадська група Corporate Accountability International, було опубліковано в якості реклами в цілу сторінку в найбільших газетах Нью-Йорка, Чикаго, Бостона, Сан-Франциско, Міннеаполіса і Балтімора напередодні річних зборів акціонерів McDonald's. У ньому містився заклик про припинення пропаганди нездорової їжі, випуску дитячого набору Happy Meal і використання образу клоуна Рональда.

Рональда Макдональда звинувачують у пропаганді нездорової їжі серед дітей

Однак за те, щоб прибрати знаменитого клоуна, проголосували лише 6% акціонерів. "Рональд Макдональд - посланець марки ресторанів і він - символ доброго. Він не рекламує нездорову їжу для дітей", - заявили вони.

Відповідно до рейтингу агентства Omnicom, Рональд МакДональд входить в список з 2800 найбільш відомих споживачам символів товарних марок. У ньому він займає 2109-е місце. Його впізнають більше 99% споживачів "Макдональдса", і в цьому його сила, зазначає Кріс Андерсон, маркетинговий директор компанії.

Рональд не пішов у відставку - символ найбільшої американської мережі фаст-фудів залишається незмінним. А ось касирам в ресторанах може пощастити менше. У більш, ніж 7 тисячах європейських ресторанах, їх планується замінити сенсорними екранами. За допомогою цих пристроїв клієнт зможе зробити і оплатити замовлення. Стів Істербрук, глава McDonald's в Європі, є ініціатором введення нової системи. Він упевнений, що це дозволить скоротити час обслуговування одного клієнта до 3-4 секунд.

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's об'єднує понад 32 000 точок в 117 країнах світу, більшість закладів McDonald's у світі відкрито на умовах франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ronald McDonald залишається на службі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank