Четвер
26.05.2011
У партнерських точках тепер представлений і чорний, і зелений чай Less Spoon
 

З сьогоднішнього дня в інноваційних мультістіККах Less Spoon не тільки чорний чай, але також і зелений. Тепер всі партнери, які співпрацюють з компанією, будуть надавати в своїх точках і його. А таких вже в одному Києві працює понад 450, придбати Less Spoon можна також у Криму, Одесі, Вінниці, Полтаві та інших містах країни. Як розповів Євген Ясько, директор ТОВ "Мультіпродукт", зараз компанія найбільш за все орієнтована на міста в курортних зонах.

Серед найбільш відомих партнерів, що почали співрпрацю останнім часом - мережі ТНК, "Золотий Гепард", "Віденські булочки", "Пінчук арт-центр", мережа ресторанів "Любов і голод", Міжнародний виставковий центр в Києві, Палац Культури Україна і багато інших.

"Незабаром ми почнемо імпортувати справжній якісний дорогий перський шафран. У цьому році будемо представлені на "Казантипі". Зараз підписуємо контракт з McDonald's. Крім того, в планах до середини 2012 року запустити вендінг: автомати з чаєм в мультістіККах", - поділився баченням подальшої роботи Євген Ясько.