Четвер
26.05.2011
У партнерських точках тепер представлений і чорний, і зелений чай Less Spoon
 

З сьогоднішнього дня в інноваційних мультістіККах Less Spoon не тільки чорний чай, але також і зелений. Тепер всі партнери, які співпрацюють з компанією, будуть надавати в своїх точках і його. А таких вже в одному Києві працює понад 450, придбати Less Spoon можна також у Криму, Одесі, Вінниці, Полтаві та інших містах країни. Як розповів Євген Ясько, директор ТОВ "Мультіпродукт", зараз компанія найбільш за все орієнтована на міста в курортних зонах.

Серед найбільш відомих партнерів, що почали співрпрацю останнім часом - мережі ТНК, "Золотий Гепард", "Віденські булочки", "Пінчук арт-центр", мережа ресторанів "Любов і голод", Міжнародний виставковий центр в Києві, Палац Культури Україна і багато інших.

"Незабаром ми почнемо імпортувати справжній якісний дорогий перський шафран. У цьому році будемо представлені на "Казантипі". Зараз підписуємо контракт з McDonald's. Крім того, в планах до середини 2012 року запустити вендінг: автомати з чаєм в мультістіККах", - поділився баченням подальшої роботи Євген Ясько.

найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується