26.05.2011

Less Spoon став зеленим

У партнерських точках тепер представлений і чорний, і зелений чай Less Spoon

З сьогоднішнього дня в інноваційних мультістіККах Less Spoon не тільки чорний чай, але також і зелений. Тепер всі партнери, які співпрацюють з компанією, будуть надавати в своїх точках і його. А таких вже в одному Києві працює понад 450, придбати Less Spoon можна також у Криму, Одесі, Вінниці, Полтаві та інших містах країни. Як розповів Євген Ясько, директор ТОВ "Мультіпродукт", зараз компанія найбільш за все орієнтована на міста в курортних зонах.

Less Spoon - інноваційний чайний мультистіКК, який виконує функцію ложки. Кожен мультістіКК Less Spoon має 836 отворів для ефективного персонального заварювання

Серед найбільш відомих партнерів, що почали співрпрацю останнім часом - мережі ТНК, "Золотий Гепард", "Віденські булочки", "Пінчук арт-центр", мережа ресторанів "Любов і голод", Міжнародний виставковий центр в Києві, Палац Культури Україна і багато інших.

"Незабаром ми почнемо імпортувати справжній якісний дорогий перський шафран. У цьому році будемо представлені на "Казантипі". Зараз підписуємо контракт з McDonald's. Крім того, в планах до середини 2012 року запустити вендінг: автомати з чаєм в мультістіККах", - поділився баченням подальшої роботи Євген Ясько.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Less Spoon став зеленим

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank