19.05.2011

Inch Of Gold - у курортні зони

Для потенційних партнерів з курортних зон діє спеціальна пропозиція на літні місяці

Компанія Inch Of Gold розробила спеціальну пропозицію на літні місяці для операторів з курортних зон - пансіонатів, санаторіїв, магазинів, розташованих у місцях відпочинку людей. Як стверджує Олена Нільга, директор з розвитку мережі Inch Of Gold, ця пропозиція дає можливість партнерам добре заробляти з урахуванням специфіки функціонування бізнесу Inch Of Gold в курортних зонах.

Фото пункту системи Inch Of Gold

Прикраси Inch Of Gold виготовляються на місці за замовленням покупця протягом 10-15 хвилин. Сама торговельна точка займає 1-3 кв.м

"Наша продукція за кордоном дуже популярна зокрема на курортах. Наприклад, в американській мережі багато точок продажів Inch Of Gold, що розміщуються на величезних круїзних лайнерах. У місцях відпочинку - там, де великий потік туристів, цей бізнес показує себе дуже добре. Це власне і підштовхнуло нас до розробки спеціальної пропозиції для партнерів, що працюють в курортних зонах", - розповідає Олена Нільга.

У липні виповнюється рік з моменту відкриття в Україні першої самостійної франчайзингової точки під брендом Inch Of Gold. На сьогоднішній день франчайзингова мережа Inch Of Gold вже розширилася до 10 магазинів, також працює одна власна показова точка в Києві. Франчайзингові магазини Inch Of Gold розташовані в Харкові, Донецьку, Маріуполі, Бердянську, Вінниці, Львові, Сумах, протягом наступного місяця почнуть роботу точки в Запоріжжі та Черкасах.

Концепція Inch Of Gold представлена ​​в декількох форматах. Це торговльнаа точка-"острівець", острівець з додатковим асортиментом і стійка з продукцією Inch Of Gold як доповнення до вже існуючого бізнесу (у магазинах одягу, біжутерії тощо).

В планах до кінця року - відкрити ще 10 франчайзингових магазинів Inch Of Gold. Найбільш пріоритетними зараз є міста-мільйонники, великі промислові міста країни, а також курортні зони.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Inch Of Gold - у курортні зони

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank