19.05.2011

Inch Of Gold - у курортні зони

Для потенційних партнерів з курортних зон діє спеціальна пропозиція на літні місяці

Компанія Inch Of Gold розробила спеціальну пропозицію на літні місяці для операторів з курортних зон - пансіонатів, санаторіїв, магазинів, розташованих у місцях відпочинку людей. Як стверджує Олена Нільга, директор з розвитку мережі Inch Of Gold, ця пропозиція дає можливість партнерам добре заробляти з урахуванням специфіки функціонування бізнесу Inch Of Gold в курортних зонах.

Фото пункту системи Inch Of Gold

Прикраси Inch Of Gold виготовляються на місці за замовленням покупця протягом 10-15 хвилин. Сама торговельна точка займає 1-3 кв.м

"Наша продукція за кордоном дуже популярна зокрема на курортах. Наприклад, в американській мережі багато точок продажів Inch Of Gold, що розміщуються на величезних круїзних лайнерах. У місцях відпочинку - там, де великий потік туристів, цей бізнес показує себе дуже добре. Це власне і підштовхнуло нас до розробки спеціальної пропозиції для партнерів, що працюють в курортних зонах", - розповідає Олена Нільга.

У липні виповнюється рік з моменту відкриття в Україні першої самостійної франчайзингової точки під брендом Inch Of Gold. На сьогоднішній день франчайзингова мережа Inch Of Gold вже розширилася до 10 магазинів, також працює одна власна показова точка в Києві. Франчайзингові магазини Inch Of Gold розташовані в Харкові, Донецьку, Маріуполі, Бердянську, Вінниці, Львові, Сумах, протягом наступного місяця почнуть роботу точки в Запоріжжі та Черкасах.

Концепція Inch Of Gold представлена ​​в декількох форматах. Це торговльнаа точка-"острівець", острівець з додатковим асортиментом і стійка з продукцією Inch Of Gold як доповнення до вже існуючого бізнесу (у магазинах одягу, біжутерії тощо).

В планах до кінця року - відкрити ще 10 франчайзингових магазинів Inch Of Gold. Найбільш пріоритетними зараз є міста-мільйонники, великі промислові міста країни, а також курортні зони.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank