17.05.2011

Metal Message досягає мети

Мережа точок нанесення фотозображень на металеві вироби Metal Message об’єднує вже 70 центрів на території країни

Кількість франчайзингових точок продажу мережі Metal Message вже перевищила 70. Про це редакції порталу розповів директор з маркетингу компанії Максим Філатов. Центри Metal Message працюють у таких містах, як Дніпропетровськ, Київ, Луганськ, Херсон, Запоріжжя, Кременчук, Полтава, Миколаїв, Луцьк і Рівне. У найближчих планах - покриття мережею всієї території країни, найбільш пріоритетними зараз є східні міста-мільйонники - Донецьк і Харків.

Фото пункту системи Metal Message

Компанія Metal Message професійно займається нанесенням фотозображень на металеві вироби

"Ми задоволені результатами розвитку нашої мережі. Ми практично на 100% виконали поставлену раніше мету - у першому кварталі 2011 довести сумарне число партнерських центрів до 70, - розповідає Максим Філатов. - "Тепер наш план - 150 точок до кінця 2011".

Концепція Metal Message представлена ​​в трьох форматах: Shop-in-shop - пункт прийому замовлення організовується на діючій торговельній точці партнера; Catalog - додатковий бізнес для фотографів, рекламних агентств, сувенірних компаній і Point - самостійна торгова одиниця - відділ в ТЦ. "Краще всього в роботі себе показав Shop-in-shop, - повідомляє Максим Філатов. - Переважна кількість точок мережі - саме цього формату" .

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank