16.05.2011

BOHEMIAN: богемський кришталь на острівках

Вже 8 точок продажу біжутерії, інкрустованої богемським кришталем, працює у ТЦ країни

Перший "острівний" магазин-бутік BOHEMIAN почав роботу в ТЦ "Променада-Центр" у Києві в травні 2008 року. З того часу в столиці відкрилося ще 4 точки продажів - у ТВК "Глобус", ТРЦ "Дрім-Таун", ТЦ "Піраміда" і ТЦ "Променада-Парк". Крім того, розвивається мережа і по франчайзингу: партнери працюють зараз у Львові в ТРЦ King Kross, Запоріжжі, ТЦ "Україна", та Борисполі - ТРЦ "Аеромолл". Таким чином мережа BOHEMIAN об'єднує на сьогодні 8 торговельних точок на території країни.

BOHEMIAN, фото, бижутерия, франчайзинг, франшиза, точка продажу

"Острівець" BOHEMIAN у ТЦ "Променада-Центр"

Особливістю біжутерії BOHEMIAN є те, що кожна прикраса інкрустована богемським кришталем. Родом з Чехії, він славиться тим, що досі виготовляється у відповідності зі строгими традиціями предків, обробляється вручну, а спектр дизайнерських рішень та кольору при його виготовленні дуже широкий.

"До франчайзингу ми прийшли поступово, оскільки це зручний спосіб розвитку та контролю бізнесу, - розповідає представник компанії Олена Рамазанова. - Є намір розвивати бізнес далі на території України. Зараз також ведуться переговори стосовно продажу мастер-франшизи в Росію".

У Києві точки продажу біжутерії BOHEMIAN компанія відкриває самостійно. У регіонах же мережа розвивається за допомогою франчайзингу. Пріоритетними для появи нових точок зараз називаються такі міста, як: Одеса, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Миколаїв, Херсон, Севастополь, Сімферополь.

Мережа BOHEMIAN розвивається в форматі "острівців" в торгових центрах, однак не виключається і варіант повноцінного магазину біжутерії: "Це цілком можливо, необхідно лише, щоб постійні витрати (це в основному орендна плата) вписалися в нашу фінансову модель", - повідомила Олена Рамазанова.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
BOHEMIAN: богемський кришталь на острівках

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank