Redan задоволений результатами

П'ятниця
13.05.2011
Група Redan, що розвиває в Україні мережі Top Secret, Troll, Top Secret & Friends, повідомляє про результати роботи
 

У першому кварталі цього року чистий виторг групи Redan склав 76,6 млн. злотих і збільшився на 14% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. На сьогоднішній день Redan управляє понад 400 торговими точками під брендами Top Secret, Troll, Top Secret & Friends в Польщі, України та Росії.

"Хоча перший квартал цього року був не самий сприятливим, ми задоволені результатами, - говорить Богуш Крушинський, генеральний директор Redan SA - Результати, досягнуті в період січень-квітень підтверджують наші прогнози на весь 2011 рік".

В Україні розвитком мереж Top Secret, Troll, Top Secret & Friends займається офіційне представництво - компанія "Бета-Реда Україна". Всього в її підпорядкуванні - 22 магазини на території України. З них 3 магазини Troll, 5 Top Secret&Friends, і 14 точок Top Secret. 4 магазини є власними, 18 - працюють на умовах франчайзингу.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано