11.05.2011

Полтавські галушки накормлять Україну

Акцент у розвитку територією країни мережі закладів "Полтавські галушки" планується ставити на франчайзинг

Вже місяць, як працює перший франчайзинговий заклад мережі "Полтавські галушки". Як повідомив власник мережі Віталій Жученко, компанія націлена на активний розвиток саме по франчайзингу і активно веде переговори з потенційними партнерами.

Перший франчайзинговий заклад "Полтавські галушки" відкрився у місті Полтава

Перший власний заклад під назвою "Полтавські галушки" почав роботу три роки тому. Зараз мережа об'єднує три точки, одна з яких - франчайзингова.

"Наші фірмові страви - національна українська кухня: галушки та вареники, борщ тощо. Нашою великою перевагою є цінова політика - ми ставимо такі ціни, щоб люди могли їсти у закладах "Полтавські галушки" кожного дня. Для партнера-франчайзі бонус у тому, що концепція є достатньо демократичною і не потребує супердорогих меблів та оснащення. Головні вимоги - щоб все було чисто, акуратно, красиво, стильно та, звичайно ж, смачно", - розказує пан Віталій.

Найближчим часом відкриється ще один заклад у Полтаві, йдуть переговори щодо ще декількох міст. Віталій Жученко наголошує на тому, що жодних обмежень щодо міста, в якому працюватиме майбутній франчайзинговий заклад "Полтавські галушки" немає: "У кожному місті нашої країни є потреба у водночас якісному та недорогому закладі, в якому можна було б просто смачно поїсти і не одноразово, а робити це кожного дня".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Полтавські галушки накормлять Україну

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank