10.05.2011

Піца-ріжок здивує любителів новинок

Польська компанія Wojtex, що розвиває мережі Biesiadowo і Crazy Piramid Pizza, шукає партнерів в Україні, пропонуючи унікальний для українського ринку продукт - піцу-ріжок

Перший заклад компанії Wojtex під брендом Biesiadowo почало роботу в 2007 році у сусідній Польщі. Рік по тому був підписаний перший франчайзинговий договір. З тих пір мережа розширилася до 55 закладів, періодично відкриваються нові точки. Унікальний продукт - піцу-ріжок - компанія представила польському ринку в рамках мережі Crazy Piramid Pizza на початку 2010 року. Тепер можливість спробувати нові ласощі є і у наших співгромадян.

"Останнім часом до нас надходить дуже багато заявок від підприємців з України, Чехії, Ірландії, - розповідає Войцех Годунскі, власник компанії Wojtex. - Власне, ця зацікавленість і підштовхнула нас до рішення вийти на нові ринки і продавати франшизи в цих країнах. Вже ведуться переговори з першими потенційними мастер-франчайзі".

Мастер-франчайзі Crazy Piramid Pizza повинен буде відкрити перший заклад в нашій країні. Крім того, надалі він буде займатися пошуками франчайзі серед українських підприємців. Необхідна сума інвестицій для придбання мастер-франшизи - близько 50 тис. євро. Проте в обох пропозиціях франчайзингу відсутній паушальний внесок. Це стосується і партнера по країні, і майбутніх франчайзі.

Crazy Piramid Pizza цікава підприємцям своїм унікальним продуктом - конусоподібною піцою-ріжком. Ця новинка представлена ​​як один з напрямків асортименту. Мережа буде розвиватися в трьох форматах: повноцінна піцерія, точка-причіп, також є можливість розширення асортименту у вже працюючому закладі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank