29.04.2011

Belgian Beer Café планує розвиток

Зважаючи на досвід роботи пивних ресторанів мережі Belgian Beer Café в Києві та Одесі, за допомогою франчайзингу компанія буде відкривати заклади в найбільших містах країни

Франчайзер AB Inbev - найбільший виробник пива в Бельгії - розвиває в усьому світі мережу пивних ресторанів Belgian Beer Café. Сьогодні у світі працює понад 60 ресторанів BBC в Європі, Австралії, Нової Зеландії, ОАЕ, Японії, Китаї - загальною кількістю в 18 країнах.

 Belgian Beer Café, франчайзинг, франшиза

Київський ресторан Belle-vue мережі Belgian Beer Café

В Україні працює вже чотири заклади BBC. Причому відкриті вони саме на умовах франчайзингу. Перший ресторан - Belle-Vue - відчинив свої двері відвідувачам у Києві в грудні 2001 року. Через три роки з'явився другий заклад під назвою Le Cosmopolite, в 2006 почав роботу ресторан Bon Voyage. Одеський Truobadour відкрився в 2007 році. За словами представника компанії Ервіна Хімпенса, на даний момент Україна є стратегічно важливим ринком для просування пивної продукції, враховуючи багату історію цього напою на українських землях. Саме це і стало поштовхом для розвитку франчайзингової мережі BBC в нашій країні.

"Нас цікавлять найбільші міста України, такі як Харків, Донецьк, Одеса, Дніпропетровськ, Львів і т.д", - розповідає Ервін Хімпенс. - "Також ми готові розглядати пропозиції про відкриття закладів у Києві, але тільки за умови збереження унікальності концепту" .

Заклади мережі BBC створені за зразком пивних ресторанів, що існували в Бельгії на початку ХХ століття. У залежності від будівлнеобхідну атмосферу. Більшість закладів BBC розташовані в міських центрах в будинках з "характером та історією". Однак деякі ресторани відкриті в сучасних будівлях: в готелях або ТРЦ, за умови високої видимості ресторану зовні. Що ж стосується величини - розглядаються приміщення від 120 кв м, в середньому 300-400.

Зараз найбільше заклад у світовій мережі Belgian Beer Café знаходиться в Мельбурні, Австралія і має площу 2000 кв м.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank