29.04.2011

Belgian Beer Café планує розвиток

Зважаючи на досвід роботи пивних ресторанів мережі Belgian Beer Café в Києві та Одесі, за допомогою франчайзингу компанія буде відкривати заклади в найбільших містах країни

Франчайзер AB Inbev - найбільший виробник пива в Бельгії - розвиває в усьому світі мережу пивних ресторанів Belgian Beer Café. Сьогодні у світі працює понад 60 ресторанів BBC в Європі, Австралії, Нової Зеландії, ОАЕ, Японії, Китаї - загальною кількістю в 18 країнах.

 Belgian Beer Café, франчайзинг, франшиза

Київський ресторан Belle-vue мережі Belgian Beer Café

В Україні працює вже чотири заклади BBC. Причому відкриті вони саме на умовах франчайзингу. Перший ресторан - Belle-Vue - відчинив свої двері відвідувачам у Києві в грудні 2001 року. Через три роки з'явився другий заклад під назвою Le Cosmopolite, в 2006 почав роботу ресторан Bon Voyage. Одеський Truobadour відкрився в 2007 році. За словами представника компанії Ервіна Хімпенса, на даний момент Україна є стратегічно важливим ринком для просування пивної продукції, враховуючи багату історію цього напою на українських землях. Саме це і стало поштовхом для розвитку франчайзингової мережі BBC в нашій країні.

"Нас цікавлять найбільші міста України, такі як Харків, Донецьк, Одеса, Дніпропетровськ, Львів і т.д", - розповідає Ервін Хімпенс. - "Також ми готові розглядати пропозиції про відкриття закладів у Києві, але тільки за умови збереження унікальності концепту" .

Заклади мережі BBC створені за зразком пивних ресторанів, що існували в Бельгії на початку ХХ століття. У залежності від будівлнеобхідну атмосферу. Більшість закладів BBC розташовані в міських центрах в будинках з "характером та історією". Однак деякі ресторани відкриті в сучасних будівлях: в готелях або ТРЦ, за умови високої видимості ресторану зовні. Що ж стосується величини - розглядаються приміщення від 120 кв м, в середньому 300-400.

Зараз найбільше заклад у світовій мережі Belgian Beer Café знаходиться в Мельбурні, Австралія і має площу 2000 кв м.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Belgian Beer Café планує розвиток

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank