29.04.2011

GAP скоро в Україні

У червні в Києві відкривається перший магазин легендарного американського бренду повсякденного модного одягу

У червні 2011 р. у Києві відкриється перший флагманський магазин відомого американського бренду GAP. Магазин розташується за адресою вул. Хрещатик, 50 і займе три поверхи, загальною площею 1 200 кв.м.

Gap, магазини модного американського одягу

У світі працює більше трьох тисяч магазинів GAP

"Це найбільша угода в стріт-ритейлі в цьому році, яка підтверджує тенденцію пожвавлення на ринку торговельної нерухомості в цілому і в сегменті hi-street зокрема", - коментує Анна Чуботіна, керывник відділу торговельних приміщень компанії Jones Lang LaSalle, що уклала угоду про оренду приміщення під магазин GAP. - "Вихід такого відомого мережевого оператора в Україні є знаковим для всього ринку роздрібної торгівлі. Даний факт свідчить про зростання інтересу іноземних операторів до України. Цього року свої перші магазини в Києві відкрили німецький New Yorker і іспанська Oysho (Inditex Group). Торік у київських торговельних центрах також з'явилися Topshop, River Island і New Look. Незабаром можна очікувати появи й інших великих іноземних операторів, які зараз активно вивчають український ринок і визначаються зі своєю стратегією розвитку та термінами виходу".

В Україні мережа GAP буде розвивати турецька Fiba Holding AS. Ще в грудні 2007 року компанія підписала франчайзингову угоду про відкриття магазинів Gap в Україні та Росії, але з початком кризи вирішила зачекати з виходом на український ринок.

Gap Inc. заснована в 1969 році в США Дональдом і Доріс Фішер. В її управлінні знаходяться 3246 магазинів, у тому числі по франчайзингу, в США, Канаді, Великобританії, Франції, Ірландії і Японії. У портфелі брендів Gap, Banana Republic, Old Navy і Piperlime. Виторг торік склав 14,6 мільярда доларів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank