29.04.2011

GAP скоро в Україні

У червні в Києві відкривається перший магазин легендарного американського бренду повсякденного модного одягу

У червні 2011 р. у Києві відкриється перший флагманський магазин відомого американського бренду GAP. Магазин розташується за адресою вул. Хрещатик, 50 і займе три поверхи, загальною площею 1 200 кв.м.

Gap, магазини модного американського одягу

У світі працює більше трьох тисяч магазинів GAP

"Це найбільша угода в стріт-ритейлі в цьому році, яка підтверджує тенденцію пожвавлення на ринку торговельної нерухомості в цілому і в сегменті hi-street зокрема", - коментує Анна Чуботіна, керывник відділу торговельних приміщень компанії Jones Lang LaSalle, що уклала угоду про оренду приміщення під магазин GAP. - "Вихід такого відомого мережевого оператора в Україні є знаковим для всього ринку роздрібної торгівлі. Даний факт свідчить про зростання інтересу іноземних операторів до України. Цього року свої перші магазини в Києві відкрили німецький New Yorker і іспанська Oysho (Inditex Group). Торік у київських торговельних центрах також з'явилися Topshop, River Island і New Look. Незабаром можна очікувати появи й інших великих іноземних операторів, які зараз активно вивчають український ринок і визначаються зі своєю стратегією розвитку та термінами виходу".

В Україні мережа GAP буде розвивати турецька Fiba Holding AS. Ще в грудні 2007 року компанія підписала франчайзингову угоду про відкриття магазинів Gap в Україні та Росії, але з початком кризи вирішила зачекати з виходом на український ринок.

Gap Inc. заснована в 1969 році в США Дональдом і Доріс Фішер. В її управлінні знаходяться 3246 магазинів, у тому числі по франчайзингу, в США, Канаді, Великобританії, Франції, Ірландії і Японії. У портфелі брендів Gap, Banana Republic, Old Navy і Piperlime. Виторг торік склав 14,6 мільярда доларів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
GAP скоро в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank