П'ятниця
29.04.2011
У червні в Києві відкривається перший магазин легендарного американського бренду повсякденного модного одягу
 

У червні 2011 р. у Києві відкриється перший флагманський магазин відомого американського бренду GAP. Магазин розташується за адресою вул. Хрещатик, 50 і займе три поверхи, загальною площею 1 200 кв.м.

"Це найбільша угода в стріт-ритейлі в цьому році, яка підтверджує тенденцію пожвавлення на ринку торговельної нерухомості в цілому і в сегменті hi-street зокрема", - коментує Анна Чуботіна, керывник відділу торговельних приміщень компанії Jones Lang LaSalle, що уклала угоду про оренду приміщення під магазин GAP. - "Вихід такого відомого мережевого оператора в Україні є знаковим для всього ринку роздрібної торгівлі. Даний факт свідчить про зростання інтересу іноземних операторів до України. Цього року свої перші магазини в Києві відкрили німецький New Yorker і іспанська Oysho (Inditex Group). Торік у київських торговельних центрах також з'явилися Topshop, River Island і New Look. Незабаром можна очікувати появи й інших великих іноземних операторів, які зараз активно вивчають український ринок і визначаються зі своєю стратегією розвитку та термінами виходу".

В Україні мережа GAP буде розвивати турецька Fiba Holding AS. Ще в грудні 2007 року компанія підписала франчайзингову угоду про відкриття магазинів Gap в Україні та Росії, але з початком кризи вирішила зачекати з виходом на український ринок.

Gap Inc. заснована в 1969 році в США Дональдом і Доріс Фішер. В її управлінні знаходяться 3246 магазинів, у тому числі по франчайзингу, в США, Канаді, Великобританії, Франції, Ірландії і Японії. У портфелі брендів Gap, Banana Republic, Old Navy і Piperlime. Виторг торік склав 14,6 мільярда доларів.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується