28.04.2011

Наш Край реалізовує плани

З заявлених в плані 14 нових торгових точок працює вже половина

Компанія "Наш Край-ЛЦ", що розвиває мережу однойменних продуктових магазинів, відкрила з початку року 7 супермаркетів, що, фактично, становить половину заявленого раніше плану. Нагадуємо, що на початку року компанія поставила мету розширити мережу на 14 торгових точок в 2011 році.

Мережа "Наш Край" зараз об’єднує 73 магазини

Як розповіла менеджер зі зв'язків з громадськістю Вікторія Матвіюк, у квітні магазини "Наш Край" відкрилися в Золочеві, Ковелі, Ружині і Ратному. Тажке в кінці березня відкрилася торгова точка у форматі "експрес" у Косові (Івано-Франківська обл.). У Золочеві магазин торговельною площею 190 кв.м і 3 касами розмістився за адресою: пл. Вівчева, 1. У Ковелі та Ратному (Волинська обл.) Магазини розмістилися про адресами: вул. Відродження, 4 та вул. Серпневе, 16. Торгова площа першого закладу склала 160 кв.м, другого - 240 кв.м. У Ружині 10 квітня магазин розмістився за адресою: вул. Бурди, 49. Торгова площа магазина склала 150 кв.м. Для покупців встановлено 3 каси.

Торгова мережа "Наш Край" - національний оператор на ринку ритейлу, представлений трьома форматами: супермаркет, магазин біля будинку та експрес. Перший супермаркет "Наш Край" почав свою роботу в 2001 році.

За матеріалами: RetailStudio.org

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Наш Край реалізовує плани

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank