26.04.2011

Brand New Products у малих містах

Магазини мережі Brand New Products відкриваються у містах з населенням від 5 тис. жителів

Польська мережа починає відкривати у Польщі магазини у невеликих містах з населенням від 5 тис. жителів. "Наші магазини з'являться також там, де знайти дизайнерський одяг найчастіше достатньо проблемно", - розповідає Павел Бринярскі, директор мережі Brand New Products. - "Зазвичай найвідоміші мережі одягу віддають перевагу великим містам та конгомераціям. Ми бачимо попит і у менших містах, тому незабаром там відкриються перші магазини".

Brand New Products, Tommy Hilfiger, Levis, Wrangler, Lee, Mustang, Dolce & Gabbana, Versace, Mexx, Esprit, Gin Tonic, Selected, Adidas, Puma, Lotto, Fila, франчайзинг, франшиза

У Польщі франчайзингова мережа Brand New Products об’єднує більше шістдесяти магазинів

Мережа Brand New Products активно розвивається у Польщі (більше 60 точок), Чехії (8 магазинів) та Литві (2), шукає партнерів для відкриття магазинів і у нашій країні. "На нашу думку, український ринок є досить специфічним, але в той же час багатообіцяючим. Тому присутність нашого бренду в Україні є доцільною та перспективною", - вважає Павел Бринярскі.

Магазини Brand New Products працюють за типом "factory outlet" - спеціалізуються на розпродажі брендового одягу. В асортименті представлені відомі та престижні світові бренди: Tommy Hilfiger, Levis, Wrangler, Lee, Mustang, Dolce&Gabbana, Versace, Mexx, Esprit, Gin Tonic, Selected, Adidas, Puma, Lotto, Fila та ін. Для кожної одиниці товару є відповідні документи, що підтверджують її походження.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Brand New Products у малих містах

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank