Вівторок
26.04.2011
Магазини мережі Brand New Products відкриваються у містах з населенням від 5 тис. жителів
 

Польська мережа починає відкривати у Польщі магазини у невеликих містах з населенням від 5 тис. жителів. "Наші магазини з'являться також там, де знайти дизайнерський одяг найчастіше достатньо проблемно", - розповідає Павел Бринярскі, директор мережі Brand New Products. - "Зазвичай найвідоміші мережі одягу віддають перевагу великим містам та конгомераціям. Ми бачимо попит і у менших містах, тому незабаром там відкриються перші магазини".

Мережа Brand New Products активно розвивається у Польщі (більше 60 точок), Чехії (8 магазинів) та Литві (2), шукає партнерів для відкриття магазинів і у нашій країні. "На нашу думку, український ринок є досить специфічним, але в той же час багатообіцяючим. Тому присутність нашого бренду в Україні є доцільною та перспективною", - вважає Павел Бринярскі.

Магазини Brand New Products працюють за типом "factory outlet" - спеціалізуються на розпродажі брендового одягу. В асортименті представлені відомі та престижні світові бренди: Tommy Hilfiger, Levis, Wrangler, Lee, Mustang, Dolce&Gabbana, Versace, Mexx, Esprit, Gin Tonic, Selected, Adidas, Puma, Lotto, Fila та ін. Для кожної одиниці товару є відповідні документи, що підтверджують її походження.