Вівторок
26.04.2011
Магазини мережі Brand New Products відкриваються у містах з населенням від 5 тис. жителів
 

Польська мережа починає відкривати у Польщі магазини у невеликих містах з населенням від 5 тис. жителів. "Наші магазини з'являться також там, де знайти дизайнерський одяг найчастіше достатньо проблемно", - розповідає Павел Бринярскі, директор мережі Brand New Products. - "Зазвичай найвідоміші мережі одягу віддають перевагу великим містам та конгомераціям. Ми бачимо попит і у менших містах, тому незабаром там відкриються перші магазини".

Мережа Brand New Products активно розвивається у Польщі (більше 60 точок), Чехії (8 магазинів) та Литві (2), шукає партнерів для відкриття магазинів і у нашій країні. "На нашу думку, український ринок є досить специфічним, але в той же час багатообіцяючим. Тому присутність нашого бренду в Україні є доцільною та перспективною", - вважає Павел Бринярскі.

Магазини Brand New Products працюють за типом "factory outlet" - спеціалізуються на розпродажі брендового одягу. В асортименті представлені відомі та престижні світові бренди: Tommy Hilfiger, Levis, Wrangler, Lee, Mustang, Dolce&Gabbana, Versace, Mexx, Esprit, Gin Tonic, Selected, Adidas, Puma, Lotto, Fila та ін. Для кожної одиниці товару є відповідні документи, що підтверджують її походження.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується