Вівторок
19.04.2011
Балтійський виробник косметики та парфумерії відкрив 50-й магазин
 

15 квітня в Ризі був відкритий 50-й фірмовий магазин АТ Dzintars. АТ Dzintars - найбільший у країнах Балтії виробник парфумерії та біокосметики. У цілому АТ Dzintars належать 50 спеціалізованих магазинів у Латвії, на умовах франчайзингу відкриті магазини в Росії, Естонії, Грузії та Україні.

"Ми дійсно раді, що АТ Dzintars вдається збільшити мережу фірмових магазинів як на Латвійському, так і на зарубіжних ринках. Наша мета - бути ближче до покупця", - розповідає Ілля Герчиков, голова правління Dzintars.

В Україні на сьогодні працює один фірмовий магазин Dzintars в Києві. Компанія націлена на розвиток франчайзингової мережі в нашій країні і шукає партнерів для співпраці.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано