15.04.2011

ILS підніме переклади на новий рівень

Мережа бюро перекладів ILS шукає в нашій країні мастер-франчайзі для розвитку мережі на українському ринку

ILS - франчайзингова мережа бюро перекладів. ILS була створена в Польщі в 2004 році, і на сьогодні є найбільшим бюро перекладів в країні. Зараз мережа об'єднує більше 30 франчайзингових офісів, розташованих по всій Польщі. Тепер компанія налаштована на вихід на інші ринки та шукає мастер-франчайзі, які займуться розвитком мережі в Україні та Росії.

Фото пункту системи ILS Бюро перекладів

ILS переводить всі документи, від простих до дуже складних текстів, технічних посібників, відео, книг, рекламних буклетів, сайтів, договорів, фінансових та бухгалтерських документів, медичних, хімічних процесів, тощо.

"Ми вважаємо, що ринок бюро перекладів в Україну функціонує добре, але не на сучасному європейському рівні. Ми постійно співпрацюємо з українськими офісами і помічаємо, численні можливості для модернізації та вдосконалення всього процесу перекладу в Україні", - розповідає Генеральний директор компанії ILS Роберт Ф'ютак. - "Коли ми тільки починали роботу в Польщі, 7 років тому, польський ринок перекладів був надзвичайно насиченим. Однак завдяки нашому особливому підходу, якісно новому рівню роботи нам вдалося побудувати мережу з більш ніж 30 відділеннь і налагодити співпрацю з сотнями компаній, корпорацій і приватних клієнтів у Польщі".

Офіси надають широкий спектр послуг, серед яких: письмовий переклад, а також послуги перекладача практично для будь-якої мови світу, консультаційні послуги в сфері мови та культури, перевірка та/або коригування перекладів, здійснених третіми особами, консультації щодо термінології, створення термінологічних баз даних і управління ними, створення і дизайн інтернет-сайтів, переклад фільмів та книг, підготовка макетів до друку, підготовка технічної документації та багато іншого.

"Переклад - це послуга, яка дає країні, нації можливості контакту та активної співпраці з іншими країнами у сфері культури, бізнесу, туризму чи політики. Ми вважаємо, що Україна зараз знаходиться на порозі перетворення в бік Заходу, європейських підходів до роботи і незабаром розкриє свій величезний потенціал для дуже динамічного розвитку ринку переказів. Таким чином, Україна є нашим пріорітетним напрямом, хоча зараз ми також ведемо переговори з потенційними партнерами з Румунії, Сербії та Німеччини", - розказав Роберт Ф'ютак.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank