14.04.2011

Trader Vic’s з’явиться в Україні

У травні в Києві на умовах франчайзингу відкриється ресторан американської мережі Trader Vic’s

Trader Vic's - американська ресторанна мережа, яка об'єднує 30 закладів по всьому світу, в неї входять ресторани Trader Vic's, лаунж-бари Trader Vic's Mai Tai Lounge, ресторани Senor Pico. У травні в Києві на умовах франчайзингу відкривається у Києві лаунж-бар Trader Vic's Mai Tai Lounge. Про це повідомляє прес-служба ресторанної мережі FIM Card, яка придбала франшизу американської концепції.

У закладах мережі Trader Vic’s - різноманітність екзотичних страв полінезійської, тайської, японської та європейської кухні, дизайн в полінезійському стилі, кубинські музиканти і запальна сальса

FIM Card - українська мережа етнічних закладів. Сьогодні мережа включає в себе ресторан "О'Панас" та ресторанно-готельний комплекс "Трипілля".

Заклади мережі Trader Vic's знаходяться в США, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Японії, Тайвані, Таїланді, ОАЕ, Омані, Бахрейні, Кувейті, Йорданії, а тепер і в Україні. На даний момент заклади формату Trader Vic's Mai Tai Lounge працюють також у Беверлі Хіллз і Дубаї.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Trader Vic’s з’явиться в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank