14.04.2011

Trader Vic’s з’явиться в Україні

У травні в Києві на умовах франчайзингу відкриється ресторан американської мережі Trader Vic’s

Trader Vic's - американська ресторанна мережа, яка об'єднує 30 закладів по всьому світу, в неї входять ресторани Trader Vic's, лаунж-бари Trader Vic's Mai Tai Lounge, ресторани Senor Pico. У травні в Києві на умовах франчайзингу відкривається у Києві лаунж-бар Trader Vic's Mai Tai Lounge. Про це повідомляє прес-служба ресторанної мережі FIM Card, яка придбала франшизу американської концепції.

У закладах мережі Trader Vic’s - різноманітність екзотичних страв полінезійської, тайської, японської та європейської кухні, дизайн в полінезійському стилі, кубинські музиканти і запальна сальса

FIM Card - українська мережа етнічних закладів. Сьогодні мережа включає в себе ресторан "О'Панас" та ресторанно-готельний комплекс "Трипілля".

Заклади мережі Trader Vic's знаходяться в США, Великобританії, Німеччини, Іспанії, Японії, Тайвані, Таїланді, ОАЕ, Омані, Бахрейні, Кувейті, Йорданії, а тепер і в Україні. На даний момент заклади формату Trader Vic's Mai Tai Lounge працюють також у Беверлі Хіллз і Дубаї.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank