11.04.2011

LINE-X стартує в Чехії

Ексклюзивний дистриб’ютор поліуретанових захисних покриттів LINE-X почав роботу в Чехії

Компанія Line-X CS, s.r.o. стала ексклюзивним дистриб'ютором поліуріетанових захисних покриттів LINE-X в Чехії. Чеське представництво почало роботу в березні цього року і тепер шукає партнерів для співпраці вже на території країни. Нагадаємо, що компанія планує вихід і на український ринок та шукає ексклюзивного дистриб'ютора в Україні.

Продукція Line-X використовується, зокрема, в автомобільній промисловості для покриття вантажної частини автомобілів

На сьогоднішній день представники компанії працюють в 26 країнах світу. Родом концепція з США, там же знаходиться і центральний офіс компанії.

Особливістю захисних поліуретанових матеріалів LINE-X є те, вони оберігають конструкції і споруди, які покривають, від агресивних середовищ, корозії, руйнувань, надають їм додаткові характеристики. Завдяки цьому збільшується термін експлуатації робочих поверхонь у кілька разів. Покриття мають унікальні гідроізоляційні властивості, високу стійкість до стирання, до всіх відомих кислот, лугів, хімічним розчинників і матеріалами, а також до вогню. Наносяться вони на всі відомі матеріали (метал, бетон, цегла, дерево, азбестові матеріали) шляхом безповітряного напилення апаратом високого тиску.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank