11.04.2011

LINE-X стартує в Чехії

Ексклюзивний дистриб’ютор поліуретанових захисних покриттів LINE-X почав роботу в Чехії

Компанія Line-X CS, s.r.o. стала ексклюзивним дистриб'ютором поліуріетанових захисних покриттів LINE-X в Чехії. Чеське представництво почало роботу в березні цього року і тепер шукає партнерів для співпраці вже на території країни. Нагадаємо, що компанія планує вихід і на український ринок та шукає ексклюзивного дистриб'ютора в Україні.

Продукція Line-X використовується, зокрема, в автомобільній промисловості для покриття вантажної частини автомобілів

На сьогоднішній день представники компанії працюють в 26 країнах світу. Родом концепція з США, там же знаходиться і центральний офіс компанії.

Особливістю захисних поліуретанових матеріалів LINE-X є те, вони оберігають конструкції і споруди, які покривають, від агресивних середовищ, корозії, руйнувань, надають їм додаткові характеристики. Завдяки цьому збільшується термін експлуатації робочих поверхонь у кілька разів. Покриття мають унікальні гідроізоляційні властивості, високу стійкість до стирання, до всіх відомих кислот, лугів, хімічним розчинників і матеріалами, а також до вогню. Наносяться вони на всі відомі матеріали (метал, бетон, цегла, дерево, азбестові матеріали) шляхом безповітряного напилення апаратом високого тиску.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
LINE-X стартує в Чехії

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank