06.04.2011

Віденські булочки задоволені розвитком

Мережа бекерай "Віденські булочки" налічує вже 17 закладів, компанія має великі плани щодо розвитку на цей рік

До кінця місяця мережа "Віденські булочки" налічуватиме вже 17 закладів - 7 власних та 10 франчайзингових. Сьогодні, 6 квітня, відбулося відкриття нового бекерай в Києві на вулиці Червоноармійській, днями почне роботу ще один заклад на вулиці Малій Житомирській. У найближчих планах - бекерай в Сумах до кінця квітня, у травні - дві точки формату невеликої булочної в Ялті та Гурзуфі.

"Віденські булочки" - це кафе-пекарня, де відвідувачі можуть скуштувати або взяти з собою випічку, вишуканий хліб з житнього, пшеничного, кукурудзяного борошна з додаванням злаків, італійський фокаччо і французькі багети, а також випити кави з фірмовим круасаном в неповторній європейській атмосфері

"Я можу відзначити, що розвиваємось ми дуже інтенсивно", - розповідає Анна Островська, директор ТОВ "Віденські булочки". - "Незважаючи на кризу і закриття закладів інших мереж, ми продовжуємо активно розширювати і власну, і франчайзингову мережу. Все це говорить про те, що бізнес бекерай "Віденські булочки" успішний і прибутковий, а також затребуваний на ринку України. До кінця року в планах розширити власну мережу до 10 закладів і відкрити 15 франчайзингових точок різних форматів".

Бекерай на умовах франчайзингу працюють в таких містах, як Донецьк, Луганськ, Ялта, Миколаїв, Львів, два заклади в Києві. Крім того, в столиці працює ще 7 власних точок.

Багато партнерів відкрили вже по кілька точок мережі "Віденські булочки". Наприклад, франчайзі в Донецьку володіє двома закладами. Партнер з Луганська має бекерай у своєму рідному місті, Ялті, і відкриє дві точки в Ялті та Гурзуфі, про які писалося вище.

Нещодавно компанія оголосила тендер на субфраншизи - можливість екслюзивної роботи в місті - у Харкові, Дніпропетровську Сімферополі, Одесі та Запоріжжі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

2

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank