05.04.2011

JHIVA відкрила дисконт

Торговий Дім "Жива" відкрив минулого місяця дисконт-центр у Києві та готує нові фірмові магазини одягу JHIVA до запуску

У середині березня відбулося відкриття нового дисконт-центру ТД "Жива" у Києві, поблизу Севастопольської площі за адресою Чоколівський бульвар, 30. Це другий дисконт-центр JHIVA в Україні, перший працює в Івано-Франківську.

Jhiva, одяг, магазин одягу, маникени

Торговий Дім "Жива" пропонує українським жінкам одяг для роботи, відпочинку та урочистих подій в середній та середній-плюс ціновій категорії

"Все, що покупці не встигли придбати або не змогли собі дозволити, тепер у дисконт-центрі в Київі за найнижчими цінами серед усіх магазинів мережі ТД "ЖИВА", - розповіла порталу Franchising.ua директор Торгового Дому "Жива" Єлизавета Алферова. Крім того, Єлизавета повідомила, що компанія зараз готує до запуску нові магазини, і вже найближчі місяці можна очікувати їх відкриття.

Торговий Дім "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті. Підприємство має в цьому 15-ти річний досвід. Перший магазин під брендом JHIVA був відкритий у травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває також власні магазини.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
JHIVA відкрила дисконт

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank