Вівторок
05.04.2011
Торговий Дім "Жива" відкрив минулого місяця дисконт-центр у Києві та готує нові фірмові магазини одягу JHIVA до запуску
 

У середині березня відбулося відкриття нового дисконт-центру ТД "Жива" у Києві, поблизу Севастопольської площі за адресою Чоколівський бульвар, 30. Це другий дисконт-центр JHIVA в Україні, перший працює в Івано-Франківську.

"Все, що покупці не встигли придбати або не змогли собі дозволити, тепер у дисконт-центрі в Київі за найнижчими цінами серед усіх магазинів мережі ТД "ЖИВА", - розповіла порталу Franchising.ua директор Торгового Дому "Жива" Єлизавета Алферова. Крім того, Єлизавета повідомила, що компанія зараз готує до запуску нові магазини, і вже найближчі місяці можна очікувати їх відкриття.

Торговий Дім "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті. Підприємство має в цьому 15-ти річний досвід. Перший магазин під брендом JHIVA був відкритий у травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває також власні магазини.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва