05.04.2011

JHIVA відкрила дисконт

Торговий Дім "Жива" відкрив минулого місяця дисконт-центр у Києві та готує нові фірмові магазини одягу JHIVA до запуску

У середині березня відбулося відкриття нового дисконт-центру ТД "Жива" у Києві, поблизу Севастопольської площі за адресою Чоколівський бульвар, 30. Це другий дисконт-центр JHIVA в Україні, перший працює в Івано-Франківську.

Jhiva, одяг, магазин одягу, маникени

Торговий Дім "Жива" пропонує українським жінкам одяг для роботи, відпочинку та урочистих подій в середній та середній-плюс ціновій категорії

"Все, що покупці не встигли придбати або не змогли собі дозволити, тепер у дисконт-центрі в Київі за найнижчими цінами серед усіх магазинів мережі ТД "ЖИВА", - розповіла порталу Franchising.ua директор Торгового Дому "Жива" Єлизавета Алферова. Крім того, Єлизавета повідомила, що компанія зараз готує до запуску нові магазини, і вже найближчі місяці можна очікувати їх відкриття.

Торговий Дім "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті. Підприємство має в цьому 15-ти річний досвід. Перший магазин під брендом JHIVA був відкритий у травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває також власні магазини.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank