30.03.2011

Wittchen зацікавлена Україною

Найбільший польський виробник виробів зі шкіри люкс-класу активізує розвиток мережі на сході та шукає мастер-франчайзі в Україні

Польська компанія Wittchen розвиває у всьому світі мережу фірмових магазинів з асортиментом товарів зі шкіри люкс-класу. Вона була заснована в 1990 році Енджеем Вітченом. На сьогоднішній день мережа фірмових магазинів Wittchen в Польщі об'єднує 50 власних точок і 39 франчайзингових. Виробник виробів зі шкіри люкс-класу націлений на динамічний розвиток на східних ринках, де розширює мережу партнерських магазинів. Зараз за межами Польщі вже працює 23 магазини Wittchen - 12 точок у Москві та 11 в Україні.

Асортимент фірмових магазинів Wittchen - гаманці, портфелі, сумки, рукавички, взуття, сумки - призначений для клієнтів, які цінують якість шкіри, унікальний стиль і відмінну обробку

"На даний момент головним чином ми зосереджені на пошуці майстер-франчайзі в Україні, Росії та Чеській Республіці. Кожен з наших майбутніх партнерів повинен відкрити протягом року від 3 до 5 магазинів у великих містах", - розповідає Генеральний директор компанії Енджей Вітчен. - "Однак ми не обмежується лише цими країнами. Ми плануємо, наприклад, відкрити перші франчайзингові магазини в столиці Вірменії - Єревані. Також ведемо переговори в Фінляндії та Хорватії".

Необхідна площа для франчайзингової точки - від 60 до 80 кв.м. Необхідна сума інвестицій - близько $ 200 тис. - включає в себе обладнання та меблі в магазині, а також закупівлю товару, що становить більше 60% суми. Паушальний внесок - $ 20 тис., роялті складає $ 1 тис. від кожного магазину, маркетингові відрахування обговорюються індивідуально в залежності від обороту. Франчайзі отримує всі необхідні матеріали для оформлення точки згідно корпоративним стандартам Wittchen, а також проходить тренінги та отримує консультації з боку компанії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Wittchen зацікавлена Україною

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank