Середа
30.03.2011
Найбільший польський виробник виробів зі шкіри люкс-класу активізує розвиток мережі на сході та шукає мастер-франчайзі в Україні
 

Польська компанія Wittchen розвиває у всьому світі мережу фірмових магазинів з асортиментом товарів зі шкіри люкс-класу. Вона була заснована в 1990 році Енджеем Вітченом. На сьогоднішній день мережа фірмових магазинів Wittchen в Польщі об'єднує 50 власних точок і 39 франчайзингових. Виробник виробів зі шкіри люкс-класу націлений на динамічний розвиток на східних ринках, де розширює мережу партнерських магазинів. Зараз за межами Польщі вже працює 23 магазини Wittchen - 12 точок у Москві та 11 в Україні.

"На даний момент головним чином ми зосереджені на пошуці майстер-франчайзі в Україні, Росії та Чеській Республіці. Кожен з наших майбутніх партнерів повинен відкрити протягом року від 3 до 5 магазинів у великих містах", - розповідає Генеральний директор компанії Енджей Вітчен. - "Однак ми не обмежується лише цими країнами. Ми плануємо, наприклад, відкрити перші франчайзингові магазини в столиці Вірменії - Єревані. Також ведемо переговори в Фінляндії та Хорватії".

Необхідна площа для франчайзингової точки - від 60 до 80 кв.м. Необхідна сума інвестицій - близько $ 200 тис. - включає в себе обладнання та меблі в магазині, а також закупівлю товару, що становить більше 60% суми. Паушальний внесок - $ 20 тис., роялті складає $ 1 тис. від кожного магазину, маркетингові відрахування обговорюються індивідуально в залежності від обороту. Франчайзі отримує всі необхідні матеріали для оформлення точки згідно корпоративним стандартам Wittchen, а також проходить тренінги та отримує консультації з боку компанії.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується