28.03.2011

Париж задає тенденції. І у франчайзингу також

450 брендів, 133 нові концепції, 30 тисяч відвідувачів - все це 30-та міжнародна виставка Franchise Expo Paris

Минулого тижня з 20 по 23 березня в Парижі відбулась 30-та ювілейна міжнародна франчайзингова виставка Franchise Expo Paris. Вона визнана провідним франчайзинговим заходом у світі. Протягом чотирьох днів виставку відвідало більше 30 тисяч потенційних інвесторів, 15 % з них - приїхало до Франції з інших країн. Вони мали змогу ознайомитися з пропозиціями партнерства 450 найпопулярніших брендів з 75 галузей з різних країн світу, мережі яких розвиваються глобально. 133 концепції з цього числа - абсолютно нові. Найбільше концепцій, представлених на Franchise Expo Paris, належать до галузей одягу та взуття, громадського харчування та нерухомості.

Щороку франчайзери, франчайзі, консультанти, юристи, банківський сектор, франчайзингові видання, асоціації, забудовники нерухомості та оператори торговельних площ - зустрічаються у Парижі для обміну досвідом, здобуття нових контактів та обговорення пропозицій

Компанія PROFIT system, єдина з Центрально-Східної Європи, була учасником Franchise Expo Paris та офіційним партнером виставки, мала стенд, де представляла Україну, можливості та перспективи виходу іноземних брендів на український ринок.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Париж задає тенденції. І у франчайзингу також

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank