23.03.2011

Bosch Car Service святкує 90-річчя

Міжнародна мережа Bosch Car Service святкує ювілей: 90 років тому була відкрита перша ремонтна майстерня Bosch

Мережа Bosch Service в цьому році святкує 90-річний ювілей: перша монтажно-ремонтна майстерня Bosch відкрилася в Гамбурзі в Німеччині в 1921 р. Що примітно, з самого початку будь-яка майстерня, яка бажала працювати під маркою Bosch, отримувала від компанії спеціальне обладнання і товар на певних умовах. Крім того, підприємствам надавалися допомога в організації ділового управління і практичні рекомендації - наприклад, з оформлення вітрини. Все це, фактично, було прототипом сучасних франчайзингових відносин.

Майстерня в Гамбурзі, що стала першим автосервісом Bosch (1921 р.)

Святкуючи 90-річний ювілей під девізом "Минуле - фундамент майбутнього", мережа Bosch Service дивиться в майбутнє з оптимізмом і розраховує на подальше зростання по всьому світу в найближчі роки. Сьогодні клієнти мережі можуть взяти участь у святкуванні 90-річчя Bosch Service, який збігається з 125-ю річницею з дня заснування групи Bosch. У ювілейному 2011 році пройде цілий ряд заходів, заплановані спеціальні пропозиції та акції, у тому числі на запчастини і послуги автосервісів.

Сьогодні під маркою Bosch працює найбільша в світі мережа незалежних автосервісів з найсучаснішим оснащенням і найширшим спектром послуг. СТО Bosch налічує близько 14 000 підприємств більш ніж в 125 країнах. В Україні мережа об'єднує 57 авторизованих станцій технічного оснащення.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank