23.03.2011

Bosch Car Service святкує 90-річчя

Міжнародна мережа Bosch Car Service святкує ювілей: 90 років тому була відкрита перша ремонтна майстерня Bosch

Мережа Bosch Service в цьому році святкує 90-річний ювілей: перша монтажно-ремонтна майстерня Bosch відкрилася в Гамбурзі в Німеччині в 1921 р. Що примітно, з самого початку будь-яка майстерня, яка бажала працювати під маркою Bosch, отримувала від компанії спеціальне обладнання і товар на певних умовах. Крім того, підприємствам надавалися допомога в організації ділового управління і практичні рекомендації - наприклад, з оформлення вітрини. Все це, фактично, було прототипом сучасних франчайзингових відносин.

Майстерня в Гамбурзі, що стала першим автосервісом Bosch (1921 р.)

Святкуючи 90-річний ювілей під девізом "Минуле - фундамент майбутнього", мережа Bosch Service дивиться в майбутнє з оптимізмом і розраховує на подальше зростання по всьому світу в найближчі роки. Сьогодні клієнти мережі можуть взяти участь у святкуванні 90-річчя Bosch Service, який збігається з 125-ю річницею з дня заснування групи Bosch. У ювілейному 2011 році пройде цілий ряд заходів, заплановані спеціальні пропозиції та акції, у тому числі на запчастини і послуги автосервісів.

Сьогодні під маркою Bosch працює найбільша в світі мережа незалежних автосервісів з найсучаснішим оснащенням і найширшим спектром послуг. СТО Bosch налічує близько 14 000 підприємств більш ніж в 125 країнах. В Україні мережа об'єднує 57 авторизованих станцій технічного оснащення.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Bosch Car Service святкує 90-річчя

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank