22.03.2011

INVITRO: офіс за офісом

Почавши розвиток наприкінці минулого року, компанія INVITRO відкрила в Україні вже чотири офіси, до запуску готується наступний

10 та 16 березня ознаменувалися для українського представництва компанії INVITRO новими відкриттями медичних офісов. Обидві точки розташовані в Дніпропетровську, таким чином там вже працює чотири офіси. Крім того, компанія запевняє, що це не останні відкриття у цьому місті. Нагадаємо, що в Дніпропетровську компанія розвиває власну мережу, також власний офіс відкриється незабаром у Дніпродзержинську. А от перший франчайзинговий вже три місяці працює у Полтаві, активно ведуться переговори з потенційними партнерами.

Медичний офіс ІНВІТРО

Незалежна лабораторія ІНВІТРО пропонує широкий спектр медичних досліджень: клінічні та біохімічні аналізи крові та сечі, інфекції, алергени, онкомаркери ПЛР, бакпосеви, цитологія і багато іншого

"Завдяки першим офісам про INVITRO вже дізналися люди, третьому та четвертому з клієнтами вже набагато легше. Це вже навіть працює так зване "сарафанне радіо": люди один одному розказують, що є такі офіси, що надають послуги лабораторної діагностики", - розповідає Лілія Котенко, менеджер по франчайзингу ТОВ "Незалежна лабораторія ІНВІТРО".

"Незалежна лабораторія ІНВІТРО" - це мережа медичних офісів, які здійснюють лабораторну діагностику. Компанія успішно працює на російському ринку з 1995 року, вже відкрито понад 200 офісів. З 2010 року "Незалежна лабораторія ІНВІТРО" почала свою діяльність і в Україні, в місті Дніпропетровську.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
INVITRO: офіс за офісом

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank