16.03.2011

Наминайко тепер має регіональних менеджерів

За консультаціями з приводу франчайзингової співпраці тепер можна звертатися до менеджерів у регіонах

Роздрібна мережа "Наминайко" постійно розширюється, охоплюючи все більшу кількість підприємців-франчайзі по всій Україні. Щоб забезпечити ще комфортніші умови співпраці з підприємцями, а також допомогти початківцям, "Концерн Хлібпром" сформував команду фахівців - представників франчайзера в регіонах.

Наминайко, точка продажів, кіоск, покупець, слойки

Компанія почала франчайзингову діяльність в 2006 році, і на сьогоднішній день торговельні точки "Наминайко" присутні практично у всіх регіонах і в багатьох великих містах країни

Відтепер потенційний франчайзі може просто зателефонувати до менеджера у своєму регіоні, і він проконсультує підприємця щодо початку франчайзингової співпраці.

Підприємці з Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької областей тепер можуть звертатися до менеджера по Західному регіону Анатолія Янковенка. У Центральному регіоні, що включає Київську, Вінницьку, Житомирську, Черкаську області – Олег Щербак. Південний регіон охоплює Одеську, Херсонську, Миколаївську області та АР Крим, там працює Тодоров Олег. Північно-Східний регіон це - Харківська, Чернігівська, Сумська, Полтавська області, менеджер Важов Андрій. Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська області належать до Південно-Східного регіону, за який відповідає Костерев Антон. Зацікавлені підприємці з Донецької та Луганської області можуть контактувати Покотиленко Сергія.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Наминайко тепер має регіональних менеджерів

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank