Вівторок
15.03.2011
Нові фірмові франчайзингові магазини почали роботу в Києві та Маріуполі
 

2011 рік, вірніше його початок, вже принес поповнення в мережу фірмових магазинів модного жіночого одягу Cat Orange: відкрилися два нових франчайзингових магазини. Перший почав роботу в лютому в столиці в ТРЦ "Квадрат" на бульварі Перова, другий - на початку березня в Маріуполі на проспекті Леніна, в самому центрі міста. Cat Orange в ТРЦ "Квадрат" став шостим в Києві: тепер у столиці працює дві франчайзингових і чотири власні точки. Усього мережа в Україні об'єднує зараз одинадцять магазинів, з яких сім відкриті на умовах франчайзингу.

"Зараз у нас активно ведуться переговори щодо нових відкриттів. У цьому році ми ставимо для себе мету довести кількість магазинів в нашій мережі до п'ятнадцяти. Причому нові магазини будуть саме франчайзинговими", - розповів редакції порталу Franchising.ua директор Модного дому CAT ORANGE Сергій Азаренко.

Модний будинок CAT ORANGE працює на українському ринку з 2004 року і пропонує ексклюзивний жіночий одяг: авторські колекції вечірніх та випускних суконь, повсякденний одяг і ділові костюми. У 2009 році компанія прийняла рішення розвиватися по франчайзингу, і вже восени відкрився перший фірмовий франчайзинговий магазин CAT ORANGE в Києві. Зараз мережа вже представлена ​​у Чернігові, Донецьку, Луганську, Тернополі та Маріуполі.