15.03.2011

2 нових Cat Orange з початку року

Нові фірмові франчайзингові магазини почали роботу в Києві та Маріуполі

2011 рік, вірніше його початок, вже принес поповнення в мережу фірмових магазинів модного жіночого одягу Cat Orange: відкрилися два нових франчайзингових магазини. Перший почав роботу в лютому в столиці в ТРЦ "Квадрат" на бульварі Перова, другий - на початку березня в Маріуполі на проспекті Леніна, в самому центрі міста. Cat Orange в ТРЦ "Квадрат" став шостим в Києві: тепер у столиці працює дві франчайзингових і чотири власні точки. Усього мережа в Україні об'єднує зараз одинадцять магазинів, з яких сім відкриті на умовах франчайзингу.

Паралельно з відкриттям нових магазинів Модний будинок CAT ORANGE постійно розширює асортимент, враховуючи попит і вподобання своїх покупців

"Зараз у нас активно ведуться переговори щодо нових відкриттів. У цьому році ми ставимо для себе мету довести кількість магазинів в нашій мережі до п'ятнадцяти. Причому нові магазини будуть саме франчайзинговими", - розповів редакції порталу Franchising.ua директор Модного дому CAT ORANGE Сергій Азаренко.

Модний будинок CAT ORANGE працює на українському ринку з 2004 року і пропонує ексклюзивний жіночий одяг: авторські колекції вечірніх та випускних суконь, повсякденний одяг і ділові костюми. У 2009 році компанія прийняла рішення розвиватися по франчайзингу, і вже восени відкрився перший фірмовий франчайзинговий магазин CAT ORANGE в Києві. Зараз мережа вже представлена ​​у Чернігові, Донецьку, Луганську, Тернополі та Маріуполі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
2 нових Cat Orange з початку року

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank