11.03.2011

Sport Life переносить франчайзинг на наступний рік

Зараз розвиток по франчайзингу не є для компанії пріорітетним, пропонувати франшизи Sport Life обіцяє з наступного року

Група компаній Спорт Лайф, яка керує мережею фітнес-клубів, ресторанів здорової їжі та суші-барів "Євразія", магазинів спортивного одягу та інвентаря і соляріїв, заявляла раніше про намір розвивати по франчайзингу мережу фітнес-клубів Sport Life. В кінці 2009 року був підписаний перший франчайзинговий договір. Днями в інтерв'ю "Комерсанту" співвласник мережі Sport Life Дмитро Єкімов повідомив, що плани щодо франчайзингу компанія залишає на наступний рік.

"Sport Life" - не просто фітнес клуб, а клуб фітнес-розваг, - технології оформлення внутрішнього простору, та програма тренувань направлені на створення атмосфери відпочинку та комфорту

"Зараз розвиток по франшизі не є для нас пріоритетним. Але з наступного року ми будемо розвиватися за франшизою в обласних містах. У Києві ми вже займаємо половину ринку і плануємо відкрити ще 15 "бізнес" - і "преміум"-клубів, а також 4 - у форматі "люкс". У пріоритеті також міста-мільйонники - там буде відкрито по одному "бізнес" - і "люкс"-центру", - розповідає Дмитро Єкімов.

Зараз мережа Sport Life об'єднує п'ять власних клубів: чотири в столиці і один в Кривому Розі. Заявлено про підготовку до запуску ще десяти - семи в Києві, по одному в Одесі, Запоріжжі і Харкові.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Sport Life переносить франчайзинг на наступний рік

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank