04.03.2011

McDonald’s налаштований на франчайзинг... в Росії

Російське представництво Макдональдс збирається протягом найближчих декількох років почати відкривати франчайзингові ресторани

Російське представництво McDonald's розглядає можливість роботи по франчайзингу, особливо у віддалених регіонах РФ. Як повідомив президент підрозділу компанії в РФ і Східній Європі Хамзат Хасбулатов, через рік-два McDonald's може визначитися з намірами в цій області.

 McDonald’s, франчайзинг, франшиза

У світі працює більше 32 тис. ресторанів McDonald’s

Мережа McDonald's об'єднує понад 32 000 ресторанів в 117 країнах світу, більшість закладів McDonald's у світі відкрито на умовах франчайзингу. Проте, в деяких країнах McDonald's спочатку відкриває тільки власні ресторани - така ситуація, наприклад, в Росії, України, до недавнього часу в Польщі. Причиною найчастіше є недосконале законодавство у сфері франчайзингу та захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності в таких країнах. Однак, у випадку поліпшення законодавчої бази та покращення ситуації в країні, McDonald's дає можливість франчайзингу. Так, власне, сталося у Польщі декілька років тому.

За словами керівника департаменту по зв'язках з громадськістю "МакДональдз Юкрейн Лтд." Михайла Шуранова, в Україні компанія франчайзинг поки що взагалі не розглядає, і перспективі найближчих років його навряд чи варто чекати.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
McDonald’s налаштований на франчайзинг... в Росії

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank