01.03.2011

Комод зацікавився невеликими містечками

Ломбарди починають з’являтися не тільки у великих містах

Група ломбардів "Комод" зацікавилася невторованими стежками. Компанія звернула увагу на те, що у невеликих містах майже немає ломбардів, тобто попит практично ніхто не вдовольняє, і конкуренції немає зовсім чи є, але дуже невелика. Так і з’явилися у "Комоду" партнери з таких міст, як, наприклад, Татарбунари, Тарасівка, Баранівка, Гадяч, Теребовля, Козятин тощо.

Фото пункту системи Ломбард «КОМОД» Фото Ломбард «КОМОД»

Ломбард розташовується на багатолюдних вулицях, ринках, вокзалах, жвавих автострадах, перший ряд будинків. У невеликому місті ломбард рекомендується відкривати в центрі, в мегаполісах же можна розпочинати бізнес і в спальних районах

"У нас ломбардів більше у великих містах, але зараз ми звернулися до невеликих і почуваємося там добре. Жодних вимог щодо кількості жителів у місті в нас немає. В селах ми ще ломбардів не відкривали, але у селищах міського типу – так" , - повідала Валентина Чаплигіна, заступник директора Фінансової Компанії Групи ломбардів "Комод".

Ринок ломбардів і сьогодні лишається привабливим. "У нас багато зацікавлених у франчайзингу. Останнім часом ми мали багато дзвінків, багато людей приїжджало, навіть щодня у нас була одна чи дві зустрічі. Людей цікавить ломбардний бізнес" , - підкреслює пані Валентина.

Зараз мережа "Комод" налічує 43 ломбарди, з них 39 – франчайзингові. По франчайзингу мережа розвивається вже близько двох років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

3

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank