Середа
23.02.2011
Маючи в Україні понад 30 супермаркетів, мережа звертається до нових форматів
 

Всесвітня мережа супермаркетів SPAR продовжує розвиватися в Україні. Тепер компанія звернулася до нового формату – аптеки. Наприкінці минулого року в Києві, на другому поверсі супермаркету SPAR на вулиці Механізаторів, 2, було відкрито першу, до кінця 2011 року планують мати 11 аптек. Поки такі заклади відкривають лише власними силами, але розглядають можливість франчайзингу.

Для зручності покупців у аптеці застосовано той же метод, що і в супермаркетах – самообслуговування. На полицях представлено понад 400 тис найменувань. Про це редакція довідалася у розмові зі спеціалістом по франчайзингу компанії, Білоконською Тетяною.

Оцінюючи здобутки минулого року, пані Тетяна повідала: "Розвиток мережі SPAR-Україна в 2010 році був не кількісним, а, скоріше, якісним. У 2010 році мережа розширилася на 3 супермаркети в різних регіонах України. Велику частину сил і часу компанія витратила на поліпшення якісних характеристик супермаркетів, цінової політики та персоналу".

За 2011 рік планується, за рахунок залучення нових франчайзі, подвоїти і довести до 60 кількість супермаркетів, відкрити 11 аптек.

SPAR - найбільша міжнародна мережа продовольчих магазинів, яка налічує понад 12 000 супермаркетів у всьому світі. Розвивається вона саме завдяки франчайзингу. Щодня понад 50 000 українців купують у SPAR.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується