18.02.2011

Бош Авто Сервіс: вже 57 авторизованих станцій

Почала роботу нова станція Bosch Service, що стала 57-ю в українській мережі

У Дніпропетровську почала роботу нова станція технологічного обслуговування автомобілів мережі Bosch Service - "АІС-Дніпропетровськ". Вона стала 57-м авторизованим учасником української мережі. Це мультибрендова станція, що обслуговує як парк автомобілів, що продаються в групі компаній "АІС", так і автомобілі всіх інших марок.

У червні 2010 року був укладений сервісний договір, і всього протягом 7-ми місяців станція була приведена до всіх стандартів, які існують в мережі Bosch Service.

У комплекс послуг, за якими можна звертатися на СТО Bosch Service "АІС-Дніпропетровськ", входять: комп’ютерна діагностика та ремонт ланцюгів електронних блоків управління, встановлення додаткового електрообладнання, ремонт коробки передач, чистка форсунок і паливних систем, перевірка і регулювання сходження коліс, регулювання світла фар, тонування скла автомобіля, шиномонтаж і балансування коліс, ремонт шкворневої підвіски, заправка та чищення системи кондиціонування автомобіля, стендова перевірка гальмівної системи автомобіля, роботи по заміні мастил та фільтрів, вклеювання скла, а також продаж запчастин.

Для того щоб отримати статус "авторизованої СТО" та стати учасником мережі Bosch Service, необхідно виконати певні вимоги, які ставить перед франчайзі і його станцією компанія Роберт Бош. Це стосується зовнішнього та внутрішнього вигляду станції, оснащення спеціальним обладнанням і програмним забезпеченням Bosch, а також укомплектований склад запасних частин. Крім того, персонал більш п'яти курсів навчання, що проводяться у Навчальному центрі Бош. Коли підписується договір з франчайзі, підприємець називається кандидатом і йому дається один рік на підготовку підприємства.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Бош Авто Сервіс: вже 57 авторизованих станцій

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank