17.02.2011

Укрсоцбанк кредитує франчайзерів

Укрсоцбанк став лауреатом премії "Український Фінансовий Олімп" за послугу "Франчайзинг", що сприяє розвитку франчайзингових мереж шляхом кредитування

ПАТ "Укрсоцбанк" став лауреатом премії "Український Фінансовий Олімп" у номінації "Новий фінансовий продукт" за розробку та впровадження нової оригінальної послуги "Франчайзинг", що сприяє розвитку франчайзингових мереж шляхом кредитування. Про це повідомляє прес-служба банку.

Укрсоцбанк є учасником UniCredit Group — однієї з найбільших фінансових організацій, географія якої охоплює 22 країни Європи і ще 27 країн світу

Наталія Офіцерова, керівник Відділу розвитку франчайзингу Центру роздрібного бізнесу Банку, розповіла про подальші плани Укрсоцбанку у цьому напрямку: "Ми плануємо працювати не тільки з українськими франчайзерами, адже готові вийти на міжнародний ринок з метою збільшення кількості іноземних франшиз в Україні. Сьогодні ми ведемо переговори з одним з найбільших операторів на ринку франчайзингу України та СНД. Він єдиний має ряд укладених меморандумів про співробітництво не тільки в Європі, але й в Америці і в Азії. Основна мета нашої співпраці – позиціонування Укрсоцбанку як надійного партнеру в області франчайзингу, залучення іноземних франшиз на український ринок та допомога вітчизняним франчайзерам у роботі на закордонних ринках, використовуючи нашу велику мережу у багатьох країнах".

ПАТ "Укрсоцбанк", що входить до групи найбільших банків України, засноване у вересні 1990 року. Мережа банку налічує 442 установи, із них — 7 макрофіліалів та 435 відділень. Персонал банку налічує 9 тис. осіб.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank