17.02.2011

Укрсоцбанк кредитує франчайзерів

Укрсоцбанк став лауреатом премії "Український Фінансовий Олімп" за послугу "Франчайзинг", що сприяє розвитку франчайзингових мереж шляхом кредитування

ПАТ "Укрсоцбанк" став лауреатом премії "Український Фінансовий Олімп" у номінації "Новий фінансовий продукт" за розробку та впровадження нової оригінальної послуги "Франчайзинг", що сприяє розвитку франчайзингових мереж шляхом кредитування. Про це повідомляє прес-служба банку.

Укрсоцбанк є учасником UniCredit Group — однієї з найбільших фінансових організацій, географія якої охоплює 22 країни Європи і ще 27 країн світу

Наталія Офіцерова, керівник Відділу розвитку франчайзингу Центру роздрібного бізнесу Банку, розповіла про подальші плани Укрсоцбанку у цьому напрямку: "Ми плануємо працювати не тільки з українськими франчайзерами, адже готові вийти на міжнародний ринок з метою збільшення кількості іноземних франшиз в Україні. Сьогодні ми ведемо переговори з одним з найбільших операторів на ринку франчайзингу України та СНД. Він єдиний має ряд укладених меморандумів про співробітництво не тільки в Європі, але й в Америці і в Азії. Основна мета нашої співпраці – позиціонування Укрсоцбанку як надійного партнеру в області франчайзингу, залучення іноземних франшиз на український ринок та допомога вітчизняним франчайзерам у роботі на закордонних ринках, використовуючи нашу велику мережу у багатьох країнах".

ПАТ "Укрсоцбанк", що входить до групи найбільших банків України, засноване у вересні 1990 року. Мережа банку налічує 442 установи, із них — 7 макрофіліалів та 435 відділень. Персонал банку налічує 9 тис. осіб.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Укрсоцбанк кредитує франчайзерів

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank