Мелон Фешн Груп: франчайзинг в Україні

Четвер
10.02.2011
Компанія має намір відкрити 40 власних та 10 франчайзингових магазинів брендів Befree, Love Republic, Сo & Beauty, Springfield, women`secret і Ci Mi
 

Російська компанія "Мелон Фешн Груп" планує інвестувати в поточному році не менше 120 млн грн у відкриття в Україні близько 40 власних та 10 франчайзингових магазинів з продажу одягу. Про це повідомила прес-служба компанії.

"Ринок України для нас стратегічно важливий. Ми бачимо великий потенціал у розвитку роздрібної торгівлі в цій країні в цілому і нашого бізнесу зокрема. Тому готові розвивати як власні мережі, так і відкривати магазини за системою франчайзингу. З моменту покупки бізнесу ми вже відкрили понад 20 магазинів, але бачимо більш масштабні перспективи розвитку на даному ринку", - стверджує генеральний директор київської компанії "Мелон Фешн Груп" Михайло Уржумцев.

У портфелі "Мелон Фешн Груп" такі відомі бренди, як Befree, Love Republic, Сo&Beauty, Springfield, Women `Secret і Ci Mi.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано