07.02.2011

FINN FLARE виходить на український ринок

Цього року FINN FLARE почне розвиток мережі в Україні

Компанія FINN FLARE в 2011 році має намір почати роботу на українському ринку. Про це журналістам в рамках бізнес-форуму "Тройки-Діалог" повідомила президент групи компаній Finn Flare Ксенія Рясова. FINN FLARE уклала партнерську угоду з однією з українських компаній, яка має 66 власних магазинів спортивного і міського одягу мультибрендового формату. У тридцяти з цих об’єктів планується представити марку FINN FLARE.

Загалом марежа Finn Flare на території СНД і Росії об’єднує 352 об’єкта, серед яких 250 франчайзингових

Крім того, восени цього року планується відкрити в Києві "флагманський магазин". Також Ксенія Рясова повідомила, що три франчайзингових партнера зараз розглядають можливість розширення марок групи FINN FLARE на українському ринку.

Компанія FINN FLARE виробляє одяг, взуття та аксесуари casual в середньоціновому сегменті. Колекції FINN FLARE розробляються спільним фінсько-російським дизайн-бюро. Торговельна марка FINN FLARE належить фінській компанії Ruveta OY. У Росії вона була зареєстрована у 1997 році. Перший фірмовий магазин відкрився в Москві в 2003-му. У 2008 році. компанія FINN FLARE почала розвивати мережу магазинів одягу AppleMoon.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank