04.02.2011

McCafe буде в Україні

Найбільша в світі мережа фаст-фудів McDonald`s планує розвивати в Україні мережу кав’ярень McCafe і відкриває в Києві перший заклад

Компанія "Макдональдс-Україна" націлена розвивати в нашій країні мережу своїх кав'ярень McCafe. Перший заклад відкривається вже 14 лютого. Він буде вбудований в ресторан McDonald's, який знаходиться біля станції метро Лук'янівська. До кінця року McCafe відкриються в ресторанах McDonald's у центральній частині столиці. У подальших планах компанії відкривати кав'ярні в Києві та містах мільйонниках.

Внутрішній вигляд одного із закладів McCafe у Польщі

"Кав'ярні будуть не в усіх закладах McDonald`s, буде враховуватися місце розташування ресторану і коло відвідувачів", - розповідає директор з розвитку McDonald`s Ольга Троян. - "Площа однієї кав'ярні буде визначатися індивідуально для кожного закладу, як правило, вона складає від 30 кв.м".

Мережа кав'ярень McCafe активно розвивається у світі. Тільки в Європі їх кількість становить понад 1,2 тис. закладів.

"McCafe в Україны буде мало чим відрізнятися від європейського", - стверджує керівник департаменту зі зв'язків з громадськістю McDonald`s в Україні Михайло Шуранов. - "Заклад не передбачає офіціантів, в меню буде представлено до 10 видів кави і близько 20 найменувань кондитерських виробів". За словами Ольги Троян, компанія розраховує зацікавити тих людей, які до цього не приходили в McDonald`s, віддаючи перевагу традиційним кав'ярні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank