04.02.2011

McCafe буде в Україні

Найбільша в світі мережа фаст-фудів McDonald`s планує розвивати в Україні мережу кав’ярень McCafe і відкриває в Києві перший заклад

Компанія "Макдональдс-Україна" націлена розвивати в нашій країні мережу своїх кав'ярень McCafe. Перший заклад відкривається вже 14 лютого. Він буде вбудований в ресторан McDonald's, який знаходиться біля станції метро Лук'янівська. До кінця року McCafe відкриються в ресторанах McDonald's у центральній частині столиці. У подальших планах компанії відкривати кав'ярні в Києві та містах мільйонниках.

Внутрішній вигляд одного із закладів McCafe у Польщі

"Кав'ярні будуть не в усіх закладах McDonald`s, буде враховуватися місце розташування ресторану і коло відвідувачів", - розповідає директор з розвитку McDonald`s Ольга Троян. - "Площа однієї кав'ярні буде визначатися індивідуально для кожного закладу, як правило, вона складає від 30 кв.м".

Мережа кав'ярень McCafe активно розвивається у світі. Тільки в Європі їх кількість становить понад 1,2 тис. закладів.

"McCafe в Україны буде мало чим відрізнятися від європейського", - стверджує керівник департаменту зі зв'язків з громадськістю McDonald`s в Україні Михайло Шуранов. - "Заклад не передбачає офіціантів, в меню буде представлено до 10 видів кави і близько 20 найменувань кондитерських виробів". За словами Ольги Троян, компанія розраховує зацікавити тих людей, які до цього не приходили в McDonald`s, віддаючи перевагу традиційним кав'ярні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
McCafe буде в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank