03.02.2011

Кюртош калач підкорює Україну та СНД

Партнерська мережа "Кюртош калач" активно розвивається не лише в Україні, а й виходить на ринки країн СНД та Європи

Партнерська мережа під брендом "Кюртош калач" об'єднує вже 47 точок в Україні, на стадії запуску знаходяться ще декілька. Про це редакції порталу Franchising.ua повідомив представник компанії Олександр Сігаєв. Зараз точки продажу "Кюртош-калачів" працюють у Донецьку, Дніпропетровську, Євпаторії, Львові, Ужгороді, Харкові та інших.

Фото пункту системи Кюртош калач

Готове тісто намотується на дерев’яні валики, на яких воно посипається цукром і поміщається в піч. Коли калач покривається золотавою скоринкою, цукор плавиться і утворює карамель, на яку добре лягають топінги

"Дуже важливою подією для нас стало те, що нещодавно ми об'єдналися з росіянами", - розповідає Олександр. - "Ми зараз відкрили представництво компанії в Самарі, Новосибірську, в Краснодарі та Сочі. Також ведуться переговори з Грузією. Нещодавно у нас з'явилися партнери в Італії, працюють точки в Польщі, Ізраїлі" .

За словами Олександра, зараз компанія націлена на співпрацю з підприємцями з усіх країн СНД.

Незабаром планується запустити два нових проекти - продавати два види нового обладнання. Один з них - Conе Pizza італійського походження. Орієнтовно з травня місяця планується почати роботу. Після запуску нових напрямів планується пропонувати франчайзинг по всіх трьох брендам.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

10

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank